1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań odnośnie nagrywania gry z zabezpieczeniem ap 2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dav10, Grudzień 31, 2010.

1. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    1. Którego abgx mam pobrać 1.0.4 czy 1.0.5?
    2. Kiedy trzeba wgrywać patche?
    3. Czy patch jest tylko do wersji Assasin's Creed Global czy też do PL?
    4. Czy te gry mi pójdą na xboxie 360 z LT+ i co muszę z nimi zrobić żeby działały :
    Assasin's Creed:Brotherhood ENG Global :Assassins Creed: Brotherhood (2010) XBOX360-GLoBAL *dla EXSite.pl* ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
    Need for Speed:hot Pursuit Local :Need for Speed: Hot Pursuit (2010) PAL.XBOX360-LoCAL *dla EXSite.pl* ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim
    Assasin's Creed:Brotherhood PL :Assassins Creed: Brotherhood (2010) PL.PAL.XBOX360-SZOPASQUAD *dla EXSite.pl* ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim

I wchodziłem już na http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytania.

Proszę o odpowiedzi :)

Wczytywanie...

Poleć forum