1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań odnośnie Xbox LIVE.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez barkan, Marzec 17, 2013.

1. barkan

barkan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Cześć!
    Na wstępie mówie, że moja konsola to Jasper LT 3.0 i gram tylko z dysku.
    1. Możecie mi polecić jakieś w miare tanie sklepy z allegro, które sprzedają bzpieczne kody na miesiąc lub trzy na live gold (żeby nie były z kradzionych kart kredytowych, żeby nie dostać bana).
    2. Ostatnio słyszałem od admina jakiegoś też duzego forum od Xbox-a, że od 3 lat nie spotkał się z przypadkiem żeby ktoś dostał bana za granie online z flashem (tylko za JTAG/RGH lub lewe klucze). I czy to prawda? Grałem pare miechów temu na live, lecz tylko w gry bez XGD3, bo nagrywam zwykłą nagrywarką, ale jeżeli na razie nie banują to bym pograł sobie też w nowe. Wiem, że nigdy nie ma 100% pewności, że nic się nie stanie, wiec tego prosze nie pisać.
    Z góry dzięki za odpowiedz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik