1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań odnośnie xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kaktus92, Grudzień 1, 2009.

1. Kaktus92

Kaktus92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Przymierzam się do kupna xboxa 360 na święta i tym samym mam pare pytań które mnie męczą.
    1. Mam Monitor 4:3 Flatrona L1919S 19 Cali, do tego telewizor crt 17 cali płaski kineskop, i telewizor crt 22 cale wywpukły kineskop i teraz nasuwają się dwa pytania
    a. Na którym z tych urządzeń będzie lepszy obraz? I czy gry na crt będą wyglądać bardzo źle? Kumple grają na crt i mowią że obraz jest git ale sam na oczy nie widziałem, możecie wyrazić swoją opinię? telewizor trochę bardziej do mnie przemawia z racji wygody, ale zawsze można grać na zmiane
    b. Czy podłącze do nich bez problemu xboxa? W telewizorach mam wejscie SCART, natomiast do monitora jest to wejście VGA.
    2. Jak to jest z headsetem, który jest dołączany do xbox premium. Czy on też podobnie jak pad jest bezprzewodowy, czy podłącza się go bezpośrednio do konsoli? Jeżeli się go podłącza to jaką długość ma przewód?
    3. Czy normalnie dźwięk leci z głośników telewizora, czy potrzebuje innych głośników?
    4. Czy przerabiać konsole. Mam dylemat. Wiem że jest szansa że mi zbanują konsolę, ale czy jeżeli mnie zbanują to nie będę mógł w ogóle się łączyć z internetem czy tylko nie będe mógł grać po multi?

Z góry dziękuje za odpowiedź. Jeżeli jeszcze będę miał pytania to tutaj napiszę:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    Ja ci radze nie przerabiaj !!
    Wtedy konsola sie nie zepsuje tak szybko .
    Nie zbanuja ci konsolki :]
    ja mialem dwa xy i jednego przerobilem ale teraz kupilem i nie przebiam :D dolacz do nas .

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    . A ci twoi koledzi co mowia ze na obrazie CRT obraz jest git... spytaj sie ich czy widzieli kiedys na oczy telewizor LCD z HD. Bo roznica jest ogromna. Jezeli chcesz podlaczyc do monitroa to musisz kupic specjalny kabelek KABEL XBOX PRZEŁĄCZNIKIEM SYGNAŁU VGA-AV GOLD (823373732) - Aukcje internetowe Allegro.

Headset podlaczasz do pada i z niego slyszysz tylko rozmowy a glos normalnie z glosnikow

Dzwiek leci normalnie z TV

Nie przerabiaj konsoli! Stracisz przyjemnosc grania, wysysania z gier ostatniego achivementu... bo tak ci sie nie bedzie chcialo bo bedzie na ciebie czekala nastepna gra na kompie...

Aha i co do tego obrazu... to na zadnym nie bedzie wyglodalo to dobrze ;). Moja rada zainwestuj z 700zl na dobry monitor Full HD 22' a dopiero pozniej rozgladaj sie za x'em! Takie jest moje zdanie AMEN

5. Kaktus92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Rozumiem że obraz jest gorszej jakości niż na LCD czy plazmie, ale w przypadku gdyby ocenić od 1-10 w przypadku gdy obrac LCD w rozdzielczosci 720i/p bedzie miał 10 jak ocenić mniej więcej jakość obrazu na tych urządzeniach co podałem.

6. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fakt ,że to forum o Xbox360 ,ale odradzam Ci kolego kupować Xboxa360 ,jak masz zamiar grać tylko na piratach to ok. ,ale po krótkim czasie zapragniesz rozgrywki online , i tu polecam PS3 !!!! za tą konsolą przemawia PS-Store za darmo, kupowanie dodatków bez problemu ,wystarczy posiadać konto, no i dodatki i chyba tańsze .
    Aha bym zapomniał ,będzie też na PS-Store LastFM dla wszystkich co posiadają konsole i dostęp do internetu ,nie jak XBL dyskryminacja ,oraz Facebook i twiteer
    pozdro

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    X360 ma wg mnie lepszy tryb online + jest więcej polaków + wygodniejszy pad ;)
    a 130zł/13msc to nie jest dużo za GOLDA

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    HAHAHAHAHAHAHA! Ps Network lepszy niz Xbox LIVE???!!!! WTF?? Xbox LIVE ma o wiele lepsze serwery nie ma lagow.. co na ps3 jest to... moze nie caly czas ale czesto. Płacisz ale za to nie masz lagow... nie placisz i mniej komfortu z gry. Dodatki nie sa tansze, w PS-Store nie jest wszystko za darmo... takze zastanow sie co piszesz! A przpominam ze jest to tylko 120zl rocznie... to naprawde nie jest majatek! A naprawde XBOX Live bije na leb PS Network (Sasiad ma ps3 takze wiem co mowie).

Aha a co do tego obrazu... to obraz na CRT ocenil bym tak na 5/10 dlatego ze tekstow prawie ze nie widac... no i grafika...

9. Kaktus92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ale generalnie daje rade przez pierwsze pół roku grania? Bo zanim zdobędę kasę to chce już grać:pP.

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No generalnie da rade :D Tylko minimum 5 metrow od telewizora bo za te pol roku moze byc za pozno i okularki zapukaja do drzwi .

11. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    tak. daje radę. Wytrzymasz bez problemu.

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Sam grałem jakis miech na CRT 12cali
    Grac sie da ale wszystko jest strasznie macupkie, wroga z oddali dostrzec to mistrzostwo, napisy to nie mowie.
    Co do PSN vs LIVE - psn jest tani ale oferuje wlasciwie tylko multi, natomiast live jest platny ale oferuje bardziej rozwinieta spolecznosc i wogóle funkcje spolecznosciowe.Docenisz headset czy funkcje znajomych.

13. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    być może będziesz zmuszony do korzystania tylko z monitora, jak te tv nie będą obsługiwały PAL60 Hz, a wiele gier tego wymaga, zresztą monitor jest najlepszy-19" LCD to prawie tyle samo co 21' CRT powierzchni ekranu, co ma być źle? jak ktoś przyzwyczajony grać na monitorze, czy na CRT to nie zauważy różnicy , bo i jakiej ?konsolę w gruncie rzeczy kupuje się aby wygodnie grać na dużym tv-do tego służy..headset jak ktoś wspomniał jest podłączany do pilota, przewód wystarczający na swobodne ruchy:),co do przerabiania to musisz się zastanowić i podjąć decyzję- z kasą chyba u ciebie nie za bardzo, a gry kosztują, z drugiej strony przerabiając musisz się liczyć że stracisz gwarancję, zapłacisz za przeróbkę, konsola straci od razu na wartosci, jak dostaniesz bana to i stracisz możliwość instalacji na dysk. .Jeżeli chcesz przerabiać- kup używaną, przerobioną,nawet zbanowaną za małe pieniądze , jak masz jakąś ulubioną grę , czy dwie i chcesz w nie tylko grać -zwłaszcza online to nie przerabiaj, policz zyski i straty i się zastanów

14. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobrze ,że coś napisałeś ,a nie samo hahahahaha !
    Osobiście posiadam też PS3 i nie wiem co masz na myśli z tymi lagami? ,jeśli mówisz o lagach podczas grania w np. Pro Evolution Soccer to czyja to wina?
    Oczywiście ,że nie jest nic za darmo ,dodatki do gier itd. Kupujesz bez pośredników z Allegro(zdrapki) dlatego jest taniej ,a jak nie wiesz to nie pisz ,bo sąsiad płacze ,że nie może spiracić konsoli

15. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Czesc. PS3 mam od ponad roku . X-a od 2 miesiecy. Jesli masz inwestowac w oryginały bierz PS3. Ceny gier podobne do X-a , Uncharted 1 i 2 przed toba . Grałem w wiele naprawde wiele tytułow na PS3 i co do lagow....jedna gra JEDNA.. PES2009 ...cos skaszanili. Jesli zamierzasz oszczedzic na tytulach kup X-a i go zmodyfikuj. Pozdrawiam.

NA PS3 o wiele lepszy Headstet , oczywiscie bezprzewodowy.Mówie o oryginalnym Playstation.

16. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak?? Dziiiwne jakos u sasiada co 2 gra mu laguje a internet ma 2mb. Headset moze i ma lepszy ale za to pada ma lepszy xbox (a to jest chyba wazniejsze niz headset). Na ps3 pograsz sobie w UNchrated (Chetnie bym se zagral ;p) a na xbox'ie w GoW 1 i 2, w fable 2,w Halo, Mass Effect 1,2, Left 4 Dead 1 i 2, Alone in the Dark, Forza 3 na ps3 tego nie doswiadczysz ;) to jest raz a dwa wiekszosc gier robionych na obydwie konsole na xbox'íe wyglada to lepiej (latwiejszy do programowania jest xbox niz ps3). Nie to ze jestem fanboyem czy cos takiego... ja tylko stwierdzam fakty, wiem ze obydwie konsole sa bardzo dobre mi jednak do gustu przypadl Xbox. Aha co do tego blu-ray i HD DVD... M$ dal do swojej konsolki HD DVD tylko dlatego zeby Sony inwiestowalo ogromna sume pieniedzy na BR, a MS wiedzial ze HD DVD polegnie z BR, lecz wiedzial cos jeszcze... ze te wszystkie blu-ray wypchnie streaming przez internet lub pamiec USB... Takze nie wiem czy jest sie z czego cieszyc bo za niedlugo BR posluzy ci tylko jako laser aby przebijac balony i papierosy podpalac.

Hahaha wynikalo z postu ktory kolega napisal ze PSN jest lepszy od XBL... ja nie wiem jak jest u innych wiem tylko ze sasiadowi laguje a i na roznych forach tez o tym glosno! Ale to juz tylko nie o lagi chodzi tylko o samo spolecznosc,dodatki... poprostu PSN jest ubogi... nie tak ja na xbox live wszystko tetni zyciem, wywiady,trailery,Xtival''e

Jeszcze dodam cos o tych trofeach... ja powiem tylko tyle CHAOS. Na xbox'a wszystkie gry maja achivementy a ps tylko jakies 70% gier ma trofea. I to bardzo przeszkadza

Ps. I co wam po tym headsecie??? Zeby z dzieciakami porozmawiac? Chociaz i tak na tym psn jak jakies mumie wszyscy sa... nic zadnej rozmowy nic kompletnie! Dla mnie ten caly PSN smierdzi pustka
    TO tyle AMEN

17. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czytaj ze zrozumieniem ,nie pisałem że XBL jest gorszy ,bo to nie ma sensu ,mam 2 konsole więc z tobą nie bedę dyskutował ,bo i tak nie masz pojęcia , patrzysz tylko na XBL o ile sie podłączasz:p
    A twoje XBL dla ludzi z polskim IP jest nieaktywne z powodu blokady regionalnej (posłuchaj sobie LastFM i pooglądaj SkyTV :)

18. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Akurat mieszkam w Norwegii takze... spaliles sie chlopczyku ;)

19. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    1. Hmm.. 19 calowy monitor powinien dać radę :) wystarczy kupić przejściówkę : KABEL VGA HD AV podł. MONITOR Super jakość x360 (838969090) - Aukcje internetowe Allegro kosztuje ona w granicach 30 zł, ale jakość obrazu o niebo lepsza, niż na telewizorze CRT, który wyświetla obraz 640x480. A w przyszłości namów rodziców na wymianę telewizora, wtedy wrażenia będą niesamowite :D
    2. Headset podłączasz do pada i z niego słyszysz tylko rozmowy a głos normalnie z głośników jak napisał PatrixOK, a jeżeli chodzi o długość przewodu headseta to się przyznam, że nie wiem bo nie mam, ale podejrzewam ma długość ok 2 m.
    3. Dźwięk leci z telewizora normalnie, ale jak podłączysz Xboxa pod monitor to z oczywiście musisz podłączyć głośniki, bo grać bez głosu moim zdaniem jest bzs. :)
    4. Z przerabianiem konsoli to już powinna być indywidualna sprawa ;) Jeżeli stać Cię na oryginalne gry to nie przerabiaj, a jeżeli jest odwrotnie to lepiej wydać raz te 60 zł na przeróbkę i ixtreme 1.6, ściągać gry i wydajesz tylko na płytkę (6zł) ;) . Najlepiej zastanów się spokojnie do świąt jeszcze trochę czasu :) Co do grania online to ixtreme 1.6 pozwala Ci grać w sieci bez obawy o bana. Musisz tylko aktualizować ixtreme do najnowszych wersji. Koleś który przerobi Ci konsolkę powinien taką aktualizację zrobić ZA DARMO no chyba że jest nadętą parówą. .

Pozdro.

20. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra zamykam temat bo się zrobiła wojna X360 vs PS3

Wczytywanie...

Poleć forum