1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań odnośnie xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chmielek, Listopad 1, 2009.

1. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, jutro mam zamiar zawieść konsolę do przerobienia. I mam do was pytanie. Czy się opłaca? Konsolę kupiłem w lipcu i mam dość wydawania kasy na oryginalne gry. Koleś mówi że przerabia konsole bez utraty gwarancji, a ma ponad 300 pozytywnych komentarzy na allegro i 0 negatywów. Zwracam się do was po radę czy przerabiać czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Poczekaj na iXtreme 1.61 na Liteona bo potem będziesz musiał zaraz znów jechać i przerabiać ;)

4. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tak, ale mam napęd benq. Mówił że mogę mieć albo tego liteona albo benq, ale konsolę kupywałem w lipcu tego roku i mówił że jeżeli jest tegoroczna to na 99% jest napęd benq. Da się jakoś sprawdzić jaki sie ma napęd?

5. diukus

diukus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Tez bym doradzal poczekac na 1.61 a co do tego ze nie traci gwarancji to trzeba dokladnie wypytac jak z plombami i ewentualnymi co zrobic jak sie "odpukac" popsuje
    Pozdrawiam

6. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tu jest ta aukcja Przeróbka XBOX 360 Flash iXTREME 1.6 Częstochowa (797654403) - Aukcje internetowe Allegro z tego co dzwoniłem to gość wydaje się bardzo spoko i wiarygodny. 100% pozytywów. Jezeli możecie to napiszcie do mnie na gg 16155675 to wypytam się was dokładnie

EDIT:
    Wyczytałem że nowa wersja xtreme na liteona ma być w tym lub przyszlym tygodniu, więc postanowiłem poczekać.

Wczytywanie...

Poleć forum