1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań PC'towca.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PCGamer, Sierpień 29, 2010.

1. PCGamer

PCGamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam parę pytań dotyczącej konsoli Xbox 360 jak i gier. Pierwsze z nich, słyszałem, że niedługo w Polsce ma być w pełni obsługiwana sieć Xbox Live (może coś źle przeczytałem, nie wiem), jakie zmiany to ze sobą przynosi względem stanu obecnego? Czy komuś, kto grał tylko na PC będzie sprawiało wiele trudności posługiwanie się padem (w grach FPS typu COD czy Halo)? I ostatnie, czy na konsole są w jakiś sposób obecne serwery dedykowane (np. czy w Halo mogę pograć na powiedzmy, 30 osób na mapę)? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    To tak od początku:
    Tak w listopadzie będzie wprowadzony live w polsce szykuje się z tym parę bonusów o których jest temat w aktualnościach. A do tego miejmy nadzieje polskie ceny za dlc, gry Arcade czy też samego live'a.

Przestawienie się z myszki i klawiatury na analogi pada jest czymś niezwykłym ale do wszystkiego da się przyzwyczaić jak grałeś w pierwszego FPS'a na komputerze to zapewne także nie miałeś samych headshotów. Sam od niedawna grywam w tego typu gry na konsoli i idzie mi coraz lepiej a zabawa wg mnie dużo lepsza niż na pc.

Co do serwerów ich wielkość zależy od danej gry tak samo jak fakt czy mają serwery dedykowane czy też nie.

4. Atelion

Atelion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do grania w FPS, to na x'a w większości gier celuje się jeszcze łatwiej, gdyż masz autoaim. Czyli wduszasz przycisk i juz masz nacelowane.

5. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, jest autoaim, ale granie na nim nie sprawia tyle satysfakcji co headshoty wycelowane przez nas, tez mialem problem (dalej mam) z graniem w strzelanki na xboxie (konsole mam od 2tyg) ale idzie mi coraz lepiej, więc jak pocwiczysz to tez Ci dobrze pojdzie po pewnym czasie..

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    1. tak line będzie w Polsce w listopadzie ale nie znaczy to że np teraz nie można grać na live po prostu robisz konto na te panctwo co ma live i po krzyku potem w listopadzie można se je zmigrować na PL)
    2. na początku bedziesz dostawać w du;e
    potem jak poćwiczysz to bedzie ok
    szczególnie lekcje multi z halo zapamiętałem gdzie kazżdy mnie jechał a teraz jestem na ich poziomie;))pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum