Parę pytań proszę o pomoc

prezesadi

Świeżak
Świeżak
Witam kolegów

Sprawa wygląda następująco. Wczoraj zaniosłem konsolę do sflashowania gość powiedział że mam najnowszą wersję LT+ 2.0. Kazał mi zaktualizować dasha co też zrobiłem mam teraz 1.3.604. Mam obraz gry Fifa 12 od Szopasquad. Wiem że to jest XGD 2 więc layer ustawiłem 131760 i wypaliłem imgburnem na verbatimach. Po włożeniu płyty do konsoli płyta rozpędza się, pojawia się komunikat zagraj w grę ale po włączeniu pojawia się czarny ekran i potem nierozpoznana płyta i przetrzyj płytę ściereczką.

Najnowszy dash nie usunął flasha bo starsze gry które mam (Red Dead Redemption, Fifa 11, Alan Wake) chodzą bez problemu. W czym może być problem ? czy trzeba coś ustawić dodatkowego w imgburn ? Czy lepiej nagrywać clonem ? Może trzeba spatchować do wave 3 tak jak robiłem z poprzednimi grami ? (360 waves patcher pokazuje wave 13). A może po prostu obraz jest wadliwy ? Albo gość coś źle przerobił ? (chociaż nie wiem chyba nie bo jak na nowym dashu inne gry chodzą) Proszę kolegów o porady co robię nie tak i jak to powinno być... Pozdrawiam

P.S. Żeby nie zakładać 2óch tematów napiszę tutaj... Mam Cod MW2 i wcześniej na sofcie bez A.P. 2,5 działało a teraz na tym najnowszym pojawia się zagraj w grę i jak wciskam dalej to pisze że płyta nierozpoznawalna. Czy to przez to że mógł nie zostać spatchowany waves patcherem do A.P. 2.5 Widziałem tam taką opcję
 

mlkgmk

Banned
1. Zły layerbreak, powinien być 1913760.
2. Musisz obraz przepuścić najnowszym abgx i nagrać jeszcze raz.
 

Do góry Bottom