1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań przed kupnem xBox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez riken87, Marzec 2, 2010.

1. riken87

riken87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie
    Chcę zakupić konsolkę xBox 360 Arcade Jasper lecz mam parę pytań przed kupnem i oto i one:

1.Jeśli chciał bym przerobić konsolkę czy to prawda że jest możliwość aby przerobić ale nie stracić gwarancji nie niszczyć plomb itp?
    2.Czy muszę zmienić napęd aby móc grać w gry pirackie:p czy wystarczy tylko aby wgrali soft i bez zmiany napędu śmigać na HDD?
    3.Jakim sposobem wrzuca się gry z lapa na xboxa 360 dodatkowy kabel program?
    4.Aby nagrywać płytki na konsolkę czy muszę mieć jakąś specjalna nagrywarkę dvd?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi:]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    1. Tak
    2. Wystarczy wgrać firmware napędu.
    3. Transfer kit. Można zaleźć na allegro.pl
    4. Wystarczy nagrywarka, która obsługuje zapis płyt DVD DL

4. riken87

riken87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    iX LT wystarczy spokojnie, ponieważ jest najnowszy. :D
    Zależy jaki masz napęd. Widzisz, tam pisze, że nowsze napędu przerabia drożej.

To jest mój 100 post!!!! :yeye: :D

Wczytywanie...

Poleć forum