1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań przed zakupem x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Galaxy, Grudzień 10, 2014.

1. Galaxy

Galaxy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich :)
    Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem nowego x360. Nie ukrywam, ze najchętniej kupilbym ps4 no ale cena konsoli i gry strasznie drogie. A xbox zawsze mnie interesował, a szczególnie Gears of War :)

A wiec chciałbym Was zapytać o parę rzeczy:
    1. Czy wiadomo jak będzie wyglądać wsparcie x360? Gdyż jak wiadomo teraz większość nowości wychodzi na X one ale czy jest jeszcze szansa na jakieś exy na 360? Jak długo będą się pojawiać multiplatformy? Czy może konsola za rok będzie juz zapomniana?
    2. Jak wygląda sprawa multillayeru i ludności w grach typu: GoW, Halo? Ludność nadal spora?
    3. Xbox live, rozumiem ze jest musem aby grac po sieci? Czy poza tym i darmowym grami co jakiś czas, oferuje cos jeszcze? Kupując nowa konsole dostaje live na jakiś okres za free?
    4. Konsola posiada headset w zestawie czy zależy to od modelu, zestawu?
    5. Mając x360 mogę rozmawiać z ludźmi którzy maja xOne? Mogę mieć ich w znajomych, pisać wiadomości?
    6. Posiadam niestety internet mobilny z Plusa LTE. Czy nie będę mieć żadnego problemu aby połączyć się z siecią i grac normalnie?
    7. Gdy kupie konsole chciałbym kupić od razu jakiś tytuł przy którym mogę spędzić wiele godzin grając multi. Co byscie polecili?

To chyba na tyle jak na razie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. <Ubisoft>

<Ubisoft> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ad2.Nie ma problemu ze znalezieniem meczu :) bo sam gram prawie codziennie

1 osoba to lubi.
  4. Galaxy

Galaxy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jeden punkt odpada :) Bardzo bym prosił o wypowiedzenie się w stosunku do reszty :)

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    ad. 1. Wsparcia wielkiego bym się już nie spodziewał. Coś tam jeszcze będzie wychodziło ale na killery bym się nie nastawiał. Poza tym jak kupisz teraz konsolę to masz i tak mnóstwo super gier do ogrania.
    ad. 2. Grają grają.
    ad. 3. Przy zakupie nowego x'a masz do wykorzystania 3x darmowego 30-dniowego golda po jednym na jedno konto.
    ad. 4. Headset powinien być. Nie jakiś super, ale działa.
    ad. 5. Możesz mieć znajomych, którzy mają XO, wiadomości pisać też możesz. Co do rozmów nie mam pewności ale wydaje mi się, że skoro możesz wysłać wiadomość to i z rozmową nie powinno być problemu.
    ad. 6. Miałem net mobilny z Play'a. Grałem normalnie.
    ad. 7. Gears of War 1 i 3, Battlefield, GTA 5, COD, FIFA 15

1 osoba to lubi.
  6. >Pollux<

>Pollux< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ad5.nie można rozmawiać próbowałem ,wiadomości tekstowe możesz wysyłać bez problemu

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    ad.6 Przy internecie mobilnym może występować problem z NAT`em (zablokowane porty)

Wczytywanie...

Poleć forum