1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań przed zakupem xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zepter, Luty 26, 2010.

1. zepter

zepter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jutro mam zamiar kupić xbox Elite oraz za jakiś czas zrobić flash napędu i mam parę pytań do was.Po przeróbce nie będę podłączał xboxa do internetu.
    1-napęd będzie zapewne Liteon .Tylko czy jest jakaś różnica czy to będzie V1,V2,V3.Widzę ,że ceną się różnią i w niektórych wersjach trzeba ciąć ścieżki w napędzie .Którą wersję napędu wybrać do przeróbki.
    V2 od lipca,V3 od września były montowane tak wyczytałem.
    2-są też białe i szare pudełka i różnią się okablowaniem .W tym szarym jest więcej okablowania . Czy tak jest.???
    3-jaki będzie obraz na monitorze lcd o formacie 4x3 czy będą pasy u dołu i górze.Podłączenie przez D-SUB.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    3 - W większości gier będą pasy. Tylko niektóre gry są skalowane do innych formatów niż 16:9

4. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    1. Z tego, co wiem najlepszy do przeróbki jest Liteon v1, sam takiego mam. Łatwy i tani w przerobieniu.
    W reszcie pytań się nie orientuje, niestety...

5. GumisPB

GumisPB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    1. V1 lub V2
    2.W jasnym jest mniej. Composite i Headset. W czarnym masz Component, HDMI, Headset oraz Audio Adapter.
    3.Mogą występować paski

6. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Masz rację. Najlepszy do przeróbki to v1 i v2. W v3 trzeba się trochę więcej pobawić, ale też większych problemów nie ma przy nim. Jesli to będzie nowa konsola, bardzo możliwe, że będzie to v3. Patrz na daty.
    Pudełka różnią się wersjami. Najlepiej jak zerkniesz na pudełko i sprawdzisz co oryginalnie powinno być w środku. Kiedyś Elity miały kabel HDMI i adapter audio. Teraz już chyba tylko beznadziejny composite. Po kolorach niestety nie wiem ;]
    To już jak kolega wcześniej napisał - na części gier będziesz miał czarne pasy, na innych będzie full. Zależy od gry i nic na to nie poradzisz.

7. zepter

zepter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania .
    Mam jeszcze monitor 19'' 16x9 1366 x 768.
    19'' 4x3 ma rozdzielczość 1289x1024.
    Czy ktoś kto gra na 19 '' 16x9 rozdzielczość 1366x768 może mi napisać czy nie za mały jest taki monitor .
    Który z nich lepszy będzie .Czy oba są kiepskie do grania.

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    19" to malutko. Zabawa zaczyna się od 40".

9. zwoolf

zwoolf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NIE przerabiaj

Witam radzę nie przerabiać konsoli
    szkoda konsoli ja mialem konsole z iXtreme 1.6 i żałowałem pełno gier tylko single player żadną grę nie przeszedłem i sprzedałem. Xboxa teraz kupiłem nowego nieprzerobionego mam juz parę gierek uzywane na allegro sa tanie od 30-80zł modern warfare 2 multiplayer ********* teraz jestem z xboxa zadowoliny jak bedziesz miec konsole pograj troche po necie

10. konraf

konraf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jakis czas temu przesiadłem sie z PC na laptopa (urodziło sie dziecko i stwierdziłem, że do sporadycznego - odstresowujacego - grania lapek mi starczy. I starczał. Jednak minęły 2 lata i niestety kiepsko się robi. Lapka nie sprzedam, bo za dużo bym na tym stracił. PC też mi się nie uśmiecha kupować, bo dobry PC to sporo kasy i co chwila modernizacje. Już nie chce mi się do takiej zabawy wracać. Wybór padł na Xbox360 (nie wiem jeszcze czy Arcade + osobno dysk, czy Elite; teraz Elite około 1 tys zł wiec niemal tyle co Arcade + osobno dysk).
    Problem jaki mam, to brak odpowiedniego TV/LCD. Mam co prawda TV plazmę 37 cali ale raczej nie pogram na nim (czas mam wieczorami, a wtedy żona okupuje TV). Mam też LCD 19'' 4:3. Większego LCD na razie nie kupię, bo to kolejne 600-700 zł. I tu pytanie. Jest sens kupować xbox360 i podłączać go do 19'' 4:3? Nałogowym graczem nie jestem. Pewnie bym grał 1 grę na miesiąc. Może kiedyś tam bym się skusił na LCD >20'' ale na razie nie mam takich planów.
    Sorry za rozpisanie się ale mam nadzieję, że coś doradzicie/zasugerujecie.

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz. Ja gram na TV LCD 22" i jest ok. Co do wielkości TV/monitor zależy wielkość pomieszczenia :)

12. 4fr0

4fr0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja ostatnio też pogrywam na czymś pokroju 19" (bo mi się tv spalił...) i nie narzekam. Rożnica jest taka, że muszę siedzieć trochę bliżej ekranu, żeby celować w strzelankach ;)

Wczytywanie...

Poleć forum