1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań + przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 0utlander, Maj 23, 2010.

1. 0utlander

0utlander Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pare pytanek mianowicie:

Nie grałem na X od uu dobre pół roku jak nie więcej i od tego czasu gry zaczęły wychodzić w jakichś wave wgl nie czaje tego.
    Mam teraz iXtreme 1.41 i czy wystarczy spatchować gierki z innych wave do wave 2? Ściągnąłem jakiś 360 Waves Patcher ale tam mam tylko wave 1, 2, 3, 4, a co z 5 i 6?

Tak, drugie pytanko dotyczy bana na XBL (tak czytałem FAQ) mianowicie bana jeszcze nie mam :) Tylko chciałem się spytać bo w kwietniu 2008 grałem miesiąc na Live (darmowy miesiąc Golda dla Arcade) na iX 1.41 i czy moja konsola została sflagowana jako do zbanowania? (czy istnieje taka szansa) bo grałem cały miesiąc bez problemu i bez bana.

Trzecie pytanko dotyczy upgrade firmware mam napęd BenQ i znalazłem na Youtube takie coś:
    YouTube - Mod xBox 360 BenQ Drive: iXtreme LT how to
    czyli żeby przerobić konsole wystarczy kabel SATA i 10 minut wolnego czasu?
    Wymagany jest jakiś konkretny soft?

Sorki za głupie na pewno pytania pewnie były wałkowane na forum, ale wiecie nie chciałbym sobie spieprzyć konsoli i wole mieć 100% pewności :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skoro nie chcesz jak Ty to mówisz (spieprzyć) konsolki to oddaj ją do kogoś kto się na tym zna i Ci zmieni soft. Co do XBL to zapewne masz oflagowaną i zmiana FW nic nie pomoże. Więc o live zapomnij. Na twoim miejscu zostawiłbym konsole w spokoju i patchował gry do starszego wave.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja wątpię, że będzie ona już jako zbanowana na live, wgraj nowego ixtreme lub oryginalny soft i śmigaj na live

5. 0utlander

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki :)
    Oddać nikomu jej nie chce bo aż tak mi na tym nie zależy, a kase wole wybulić na np. dysk do 360. Przerobić chciałem sam bo po prostu nie jestem jakimś typowo niedzielnym graczem i rozkręcenie Xboxa i podłączenie go przez kabel SATA nie jest jakimś szczególnym problemem, po prostu zaskoczyła mnie prostota tego procesu :)

Dzięki za ostrzeżenie o Live i tak tam nie grałem bo płacenie co miesiąc za Golda mi się nie uśmiecha, prędzej kupie PS3.
    ed. @up nie chciałem grać na live, po prostu pytałem z ciekawości jakbym chciał ją potem sprzedać na allegro czy sprzedawać jako zbanowaną czy nie :p

A co do zostawienia jej w spokoju to właśnie nie jestem pewny czy to jakieś najlepsze rozwiązanie, a co jesli nowe gry przestaną być kompatybilne z iXtreme 1.41? już teraz jak nagram gre spatchowaną na wave 2 i potem wgram z przymusu najnowszy iXtreme to wszystkie gierki na wave 2 mam do wyrzucenia (przynajmniej tyle zrozumiałem z tego co na google było).

6. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    zależy jaki wgrasz soft. Jeżeli chcesz aby działały Ci gry pachowane to wgraj 1.61NS(non stealth)

7. 0utlander

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeszcze jedno, jak się ma flash z 1.41 na LT (albo 1.61NS), bo w dziale z artykułami jest temat o reflashu z 1.5< , a co ze starszymi? Ma to jakieś znaczenie?
    I czy można flashować na Windows 7, bo gościu na filmiku mówi, że mu sie na 7 nie udało. I czy ew. można to robić na wirtualnej maszynie?

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Flash robi sie pod dosem tak samo odczyt. Pod windowsem tylko skopiujesz klucz.

9. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Najlepiej flashować przed dosflash

10. 0utlander

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie rozumiem, to co jest na filmiku? Jest może na forum jakiś aktualny manual (bo w dziale z artami jest to co na filmie)

11. 0utlander

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam tylko jeszcze jedno pytanie, bo już mam Xa gotowego do przeróbki i teraz zanim zaczne, to czy można potem zmienić firmware na 1.61 (teraz chciałem wgrać LT) jakby coś czy niebardzo. I rozumiem, że teraz będę mógł na LT grać we wszystkie gry niezależnie od wave muszą mieć tylko stealth patcha tak?

edytuj posty, a nie jeded pod drugim piszesz !!! warn na 3 dni

Wczytywanie...

Poleć forum