1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań sprawie xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zelek4130, Wrzesień 16, 2010.

1. zelek4130

zelek4130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam Xbox falcon z napędem Benq z przeróbkom 1.6 nie mam klucza do napędu bo dostałem tą konsole mam pytania

1 Czy da się ściągnąć przeróbkę tak zęby czytało tylko same oryginalne gry
    2 Czy jak podłącze do Xbox live to mnie zbanują konsola prawdopodobnie nie była podłączana live jeżeli coś to gdzieś ponad 1 rok temu

Prostu chce ściągnąć przeróbkę z napędu zęby grac na live tylko nie wiem co jak mam zrobić i tez nie mam klucza napędu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    1. da się
    2.na razie nie banują ,ale ten 1,6 jest wykrywalny na 100%=BAN
    klucz napedu wyciag sobie programem jungleflasher

4. zelek4130

zelek4130 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie chce przerabiać na Lt bo pewnie zaraz MS rozpracuje Lt i mnie zbanują i będzie lipa a tak to będę grał na oryginalnych grach i nie z przerobionym napędem wiedz myślę ze mnie nie zbanują i tak mam druga konsole przerobioną

bo prostu nie wiadomo ile będzie się dało pograć na Lt na live zęby nie zbanowali

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

Wczytywanie...

Poleć forum