1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań świeżaka dot. oprogramowania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DEViANT47, Październik 15, 2016.

1. DEViANT47

DEViANT47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, konsola x360 rgh po serwisie i mam wszystko inaczej i na szybko przejdźmy do pytań:

Miałem fsd przed serwisem, po mam i aurore i fsd3 i dashlauncha i xexmenu, xelllaunch,installer, ftpdll,freestyle plugin,ffplay w homebrew, co to wgl jest czy to mogę usunąć czy co?

ekran po wcisnięciu guide na padzie jest inny niż wcześniej, wtedy był cały po polsku, teraz jest zamiast "nowy profil" to po angielsku, a nie miło mi się używa 50/50 polskie menu, czy da się to jakoś zmienić ? jakoś to się fachowo nazywa czy coś ?

Aurora wydaje mi się czystsza i interesują mnie jeszcze do tego backgroundy do gier, skiny do aurory itd ale to sobie zobacze później ;) głownie mi chodzi o ten przycisk guide, nęci mnie strasznie, i ostatnie jak narazie pytanie co z tym ludzikiem w aurorze chyba nie jest dostępny ;) poradźcie mi prosze! z telefonami rootowanie ine mam problemu ale tutaj jestem nowy więc pomóżcie :)
    Dzięki za odp. w miare pomocy pewnie będę miał następne pytania.

Wczytywanie...

Poleć forum