1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pare pytań świeżaka:)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez draptol1234, Sierpień 3, 2010.

1. draptol1234

draptol1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Czy jak zadzwonie na ta infolinie do M$ i popytam czy mam gware i oni mi powiedzą że tak to na ile % jest prawdopodobne że konsola jest oflagowana??? czytałem czytałem w szukaj i tak szczerze to niewiele mi to dało.
    2. Można wgrać starszego dasha tego wcześniejszego niż ten dzięki któremu możemy używać penków. Nie pytajcie dlaczego:)

Nie róbcie mi wywodów proszę was o to bo na 1 pytanie chce znać odpowiedż bo jest mi bardzo potrzebna.
    Z góry dziękuję za wszystkie przydatne odpowiedzi :) Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    1. To nie różnicy, dzwonisz i się pytasz i Ci mówią. Gwarancje masz cały czas przez te 2/3 lata.
    2. Można wgrać chyba, musiałbyś go na necie poszukać.

4. draptol1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no fakt ale słyszałem że jak się coś tam naściemnia i zapyta się o gware to jak jest oflagowana to Ci powiedzą że nie ma mowy o reklamacji czy jakoś tak i czy jest to prawda czy nie??

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    @sunrise103 ja sie k*rwa nie znasz to nie odpowiadaj bo potem koles zalozy kolejny temat gdzie mozna znalezc starego dasha a potem kolejny jak go wgrac i przez to sie robi burdel na forum
    01. zadzwon i powiedz ze kupujesz konsole na allegro i chcesz sprawdzic czy nie ma bana i czy ma gwarancje, jesli jest oflagowana to CHYBA powiedza ze jej nie ma ale na 100% pewien nie jestem.
    02. nie da sie wgrac starego dasha

6. draptol1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za info

Wczytywanie...

Poleć forum