1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań w sprawie przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kylo17, Maj 28, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kylo17

Kylo17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. od kilku dni nurtują mnie następujące pytania, chcialbym aby mi to ktos wytlumaczyl:

1.Lepszy Xtreme 5.3 czy iXtreme 1.41 ? (wątpie raczej czy będe grać na Xbox Live,ale słyszełem ze czasami trzeba pobrac nową aktualizację dashboard-u, a przy Xtremie 5.3 dostaje sie odrazu bana za samo podłączenie pod Live ? )
    2.Jaki najlepsza prędkość odczytu 12x czy 8x lub 5x ? w przypadku Benq
    3.Czy można tą prędkość zmieniać w ustawieniach konsoli ?
    4.Czy mój monitor będzie odpowiedni do Xboxa ? ( Samsung 226BW 22" panorama 1650x1050 16:10 )

z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Pare pytań w sprawie przeróbki

1. Ogranicza trochę (np. kopie gier na xbox1) ale ogólnie jest lepszy pod tym względem że masz aktualki i grę online
    2.5x i 12x. Na 5x laser ma większą moc a na 12x płyta kręci się szybciej (przez co głośniej) więc wybieraj co wolisz. Na 12x jest trochę większa wydajność al za to chodzi jak odkurzacz sam używam 5x i jestem zadowolony.

5. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Na zwyklym xtreme tez mozesz bez problemu aktualizowac konsole i grac online uzywajac oryginalow.

6. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

tak jesli rowniez grajac offline uzywasz oryginalow - wniosek? mija sie to z celem (przerobka/flash)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum