1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan XBL i inne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez joni20, Listopad 18, 2010.

1. joni20

joni20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.Dzisaj podlonczylem sie do XBL i tu takie pytanie chyba ono juz padlo ale dobra przejde do sedna sprawy otóz...Gdy wlanczam Fable 3 pojawia mi sie komunikat dokladnie nie pamietam ale nie dzial po prostu..Gdy konfigurowalem XBL to trzeba bylo zrobic aktulaizacje i tak sie domyslam ze rzesto nie dzila Fable 3...Mozna jakos temu zaradzic i czy sa jais inne gry ktore nie dzilaja na najnowszej aktualizacji..
    Aby nie bylo spekulacji mam przerobke..
    2.Cos mi sie obilo o uszy ze wychodzi nowa przeróbka teraz ma Lt...Czy ktoś mógłby przybliżyć date nowej przeróbki i co w niej będzie nowego jakieś dodatki ze mozna bedzie grac w sieci przy przeróbce?

3.Jakim programem wkleic napisy do filmu

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. joni20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. joni20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ktos Wie odpowiedzi na moje pytania?

5. matheo

matheo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    P-ń
    1. Jeśli masz przeróbke LT nie pójdzie ci i Fable III i Assassin's Creed Brotherhood ani NFS: Hot Pursuit
    2. Będzie to przeróbka LT+, niestety nie podano dokładnej daty ale ma wyjść w ciągu 2 tygodni

6. joni20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha czyli jak zaktulaizuje przerobke do LT+ beda chdozily te gry ?

Wczytywanie...

Poleć forum