1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrek1985144, Wrzesień 15, 2012.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    Witam od nie dawna gram przez Liva i mam parę pytań.
    1. Mam konto Angielskie ( mieszkam w Anglii) czy mogę ściągać gry w wersji PL
    przykład--- kupiłem na allegro grę w formie zdrapki Crysis 2
    kod zadziałał ale było napisane ze jest wersja angielska. Wiec założyłem drugie Pl konto...wszystko ok...wersja PL ale nie da się pobrać,,
    wyskakuje komunikat cos w stylu...nie można pobrać z tego miejsca.
    Czy jest jakaś możliwość pobierania w Anglii gier w wersji PL???oczywiście najlepiej z konta angielskiego :) ale domyślam się ze raczej nie.
    2. czy tylko nie które gry można kupić w formie zdrapki czy każda?? ( są dużo tańsze )
    3. Na allegro widziałem ze ludzie sprzedają konta na były wykupione gry.. opis
    ABY POBRAC ZAWARTOSC WYSTARCZY ZALOGOWAC SIE NA ZAKUPIONE KONTO I PRZENIESC LICENCJE NA KONSOLI
    potem usunć profil i po sprawie.
    Czy tak się da czy to legalne??? udzie piszą ze po takim czymś dostali BANA
    Z góry dzięki za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    1.chyba musisz mieć konto polskie
    2. Tylko te które sa w marketplace
    3 To są kradzione konta. Jest to nielegalne , za to możesz dostać bana , na konto.

Z mojej x8

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  5. wwns

wwns Banned

Polubienia: