1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań związanych z kupnem xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jano999, Kwiecień 15, 2012.

1. jano999

jano999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witajcie!
    Od pewnego czasu przymierzam się kupić tą konsolę (w maju) i w związku z tym nasuwa mi się parę, można by rzec, głupich pytań. Mam na oku wersję slim.
    1. Na niektórych aukcjach slimów sprzedawcy zaznaczają, że to ostatnie przerabialne sztuki. Moje pytanie jest takie, czy to prawda? Czy wszystkie slimy są przerabialne?
    2. Czy można z tych modeli normalnie wyciągnąć klucz?
    3. Jaki dash jest najlepszy? Tu zaznaczę, że dokupię ihasa i nie będę miał podłączonej konsoli do internetu.
    4. Czy mogę spokojnie podłączyć tą nagrywarkę adapterem usb do kompa?
    5. Czy tą nagrywarką idzie odczytać orginalne gry i zapisać je na dysku?
    6. Czy nowe gry w momencie wydania wymagają najnowszego dasha?
    7. Czy jest jakiś profesjonalista w okolicach Cieszyna, Bielska lub nawet Katowic, który mógłby później przerobić mi napęd? Wiecie można wysłać komuś, ale ja wolę przy tym jednak być.

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję z góry.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. alladyn1204

alladyn1204 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Tak bodajże do sierpnia 2011 roku jest możliwość przerobienia.
    2. Tak bodajże do sierpnia 2011r.
    3. Obojętnie jeśli to slim, jak fat to 14699 (jeśli będzie wykonywał RGH)
    4. Tak.
    5. Raczej tak.
    6. Tak.
    7. Tak są koledzy tutaj na forum. Jeśli masz klucz to samemu można przerobić.

Wczytywanie...

Poleć forum