1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez acric, Grudzień 17, 2009.

1. acric

acric Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Witam
    Jestem nowy i troszkę się nie znam na sprawach z X'em.
    Otóż wczoraj dostałem w/w konsolę Arcade z napędem lite on, wyprodukowanego 27.07.2009 w związku z tym mam parę pytań.
    1. Jak odtwarzać filmy .avi na konsoli?, ponieważ jak wrzuciłem płytę z filmem nie chciał mi film odpalić :/
    2. Czy Po przerobieniu konsoli będę mógł wgrać oryginalny soft, ażeby oddać ją na gwarancję?
    3. Jak zainstalować DashBoard nXe?, wczoraj próbowałem ale coś nie wychodziło :D
    4. Jak zgrywać poprawnie gry demo na płytę?, wczoraj zgrałem fifa 10 demo ale wyskoczył błąd odtworzenia gry :/
    5. Jak rozpoznać czy mam Jasper'a czy Falcon'a?
    (nie mam Live'a :/)
    6. Czy potrzeba kodeków żeby odtworzyć film MP4?
    P.S Jeżeli ktoś jest z Białegostoku i umie przerobić konsolkę bez utraty gwarancji niech pisze do mnie na pw, ponieważ potrzebuję takiej osoby ;)

pozdrawiam piszcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  4. acric

acric Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Czyli z tego wniosek, że nie będę mógł oddać swojej konsoli na gwarancję po przerobieniu?

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeróbka= utrata gwarancji bo jak wiadomo w Lite-on nie można przywrócić orgynalnego firmware.
    Na forum już był taki temat o tym, niektórzy wysyłali konsole z flashowanym napędem tylko mieli nienaruszone plomby i konsole wracały naprawione z serwisu MS ale ile wty prawdy to nikt nie wie.

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Na wszystkie te pytania były już odpowiedzi =).

* Tak jak kolega napisał, żeby można było oglądać filmy DiviX konsola musi być podłączona do liva, gdyż stamtąd pobierane są codeki i przypisywane do twojej konsoli.

* LiteOn nie można z powrotem zadziewiczyć więc nie powrócisz oryginalnego kodu do kości pamięci, lecz z doświadczenia wiem ze jak wyślesz przerobioną to i tak powinno przejść przez gwarancje. To rozmowa długa i namiętna, a wersji jest wiele, ja mimo to nie miałem z tym problemów!

To tak w ramach dodania do poprzedniej odpowiedzi.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    czytac FAQ !!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum