1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez axe95, Październik 13, 2008.

1. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Witam, o to moje pytania:

1.Chcę kupić x360 premium z empiku i nie posiadam telewizora HD tylko zwykły i jakie kable są z konsolą?
    2.Jaki będzie obraz na zwykłym TV i przez kabel composite?
    3.Jaki według was jest cod na konsole bo zastanawiam się nad kupnem cod 2 lub 3?
    4.Myślałem nad kupnem kabla VGA ale musiałbym kupić takie coś:
    http://allegro.pl/item449581978_adapter_vga_svg_xga_zensko_zenski_15pin.html
    nie będzie to mulić obrazu albo opóźniać gry itp. ?
    Z góry dziękuję.
    Jeszcze jedno pytanko w wersji arcade jakie są kable same AV czy AV i HDMI

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Pare pytań

1.Component i AV Standard, czyli będzie działać.
    2.Słaba jakość, lepiej zainwestować w tv hd ready.
    3.Zależy od gustu, według mnie cod2 jest całkiem niezły, cod3 raczej słaby a cod4 jest chyba najlepszy z serii.
    4.Nic takiego się nie stanie.

PS. Używaj wyszukiwarki, to o co pytasz było poruszane na forum już wiele razy.

Wczytywanie...

Poleć forum