1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maques, Luty 20, 2010.

1. Maques

Maques Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jest teraz w media markt promocja 699zł wersja Arcade(ale teraz niewiem czy z grami) i mam pare pytań bo moge ją wziasc na raty bo sa 0%.

1.W zestawie jest xbox live? jak tak to na ile? moge to komus sprzedac i za ile?
    2.Czy ta karta pamieci mi starczy na savy do gier(czy tam wbudowana pamiec chyba 256mb)?
    3.Słyszałem ze do nagrywania płyt musi być jakaś specjalna nagrywarka? Ile taka kosztuje z sredniej firmy(jaka polecacie?)
    4.Płyty kupować z Verbatim? Kosztują one 10zł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Powinien być Miesięczny abonament Xbox-LIVE Gold dla trzech nowych kont
    2. Średnia waga save to 100kb więc starczy na długo
    3. Nie musi być specjalna... Ja mam sprzed 3 lat i nagrywa wszystko elegancko.
    4. Najdroższe jakie widziałem to 5zł za jedną :] Na allegro wychaczysz nawet za 4zł

4. Maques

Maques Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ?

Opłaca sie konsola arcade bez gier za 699zł?

5. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak w zestawie jest miesięczny Xbox Live ,ale nie opchniesz go nikomu bo sie nie da :d.
    Tak starczy ci sam mam Arcade z wbud. pamięcią mam około 16 gier we wszystkie gram a mam jeszcze 160 mb wolnego miejsca ;P.
    Nie musi być żadnej specialnej nagrywarki wystarczy że nagrywa płyty dl.
    Dla mnie najlepsze płyty to Verbatimy ,koledzy nagrywali kiedys na omegi i po jakimś czasie nie da się na nich grać albo kolega kupił 10 omeg z czego nagrał na tylko 2 na reszcie jakieś bugi występowały :p.
    U mnie w komputerowym Verbatim 6 zł ,ale ja kupuje na Allegro za 45 zł 10 płytek i 0 zł za przesyłkę czyli wychodzi 4,5 za jedną.

7. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    1.W zestawie jest xbox live? jak tak to na ile? moge to komus sprzedac i za ile? - Gdy bedzesz zakladal konto dostaniesz Xbox Live na 1 msc gratis a mozesz zalozyc 3 konta wiec 3 miesiace :)
    2.Czy ta karta pamieci mi starczy na savy do gier(czy tam wbudowana pamiec chyba 256mb)? - na savy starczy ale juz nie zainstalujesz gierki na dysk :p
    3.Słyszałem ze do nagrywania płyt musi być jakaś specjalna nagrywarka? Ile taka kosztuje z sredniej firmy(jaka polecacie?) - wystarczy ze bedzie nagrywala DVD+R DL
    4.Płyty kupować z Verbatim? Kosztują one 10zł?[/QUOTE] - jesli nie bedziesz instalowal gier na dysku [co za tym idzie konsola bedzie czytala gry z plyt] to moze i nawet lepiej zainwestowac w Verbatimy, ja instaluje kazda gierke wiec nie wydaje tyle kasy na plyty.

Co do ceny to sadze ze jest to normalna cena chociaz nie jestem pewien.

8. Maques

Maques Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale ja bym go brał na raty tego x'a bo nie mam kasy;/

9. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nie masz kasy to nie bierz nie przerobionego Xboxa ...

10. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Tylko że jak weźmiesz przerobionego Xboxa to nie graj online bo ban wisi w powietrzu;)

11. Maques

Maques Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xbox'a bym wzial na raty ale na przerobke bym mial;] to jak?

Jak sprawdzic czy moja nagrywarka nagrywa dl?

12. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bież tego BOXA opłaca się :D
    Żeby sprawdzić czy twoja nagrywarka nagrywa DL'ki to kup jakąś i wsadź do napędu zobacz czy wykryje i nagraj coś na niej. Albo jakimiś programami :p

13. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za pomocą programu Everest ...

Wczytywanie...

Poleć forum