1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lol123, Listopad 8, 2008.

1. lol123

lol123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xboxa premium 60gb falcon :> juz prawie miesiąc ale nie wiem czy go dobrze używam... dziwnie to zabrzmiało
    nie wiem czy tak ma byc czy nie
    - po jakimś czasie grania gdy dotkne xboxa tam gdzie jest napisane xbox360 z boku to jest ciepły
    - jak wlaczam gre i gram to mi migaja 2 swiatelka zielone raz 1 raz 2
    - gta IV mi lekko przycina w pewnym momentach myślicie że możę to wina monitora albo rozdzielczości?
    Kupiłem na allegro kabel do monitora lcd za banke ten co sprzedaje firma geko czy jakos tak bo taki mi qmpel radził mam ustawioną rozdzielczośc 1280x1024

Najbardziej mnie ciekawi czemu migaja 2 swiatełka na xboxie ;<

konsola stoi w takim miejscu
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away
    Odp: Parę pytań

To, że xbox się mocno grzeje, to normalne...
    (światełka) Na xboxie czy w padzie? Bo jak w padzie to baterie siadają :p
    To nie przycinka tylko spadek płynności animacji... również to tylko i wyłącznie wina producentów xboxa (czytaj M$) hehe:D

4. lol123

lol123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Parę pytań

te światełka to na konsoli już wiem o co chodzi :) dzieki za odpowiedz :D

Wczytywanie...

Poleć forum