1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grzelak, Sierpień 26, 2010.

1. Grzelak

Grzelak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Dzisiaj zakupilem sobie Xbox 360 slim(250gb - nowy). Do tego takze kupilem gry:

Mass effect 2 (aktualnie gram)
    Oblivion (zaraz zaczne grac)

Powiedzcie mi, jesienia ma byc Xbox Live, lecz gdybym teraz sie zarejestrowal, to czy jestem narazony na jakiegos dozywotniego bana?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Nie , konsoli nie masz przerobionej (slimów się narazie nie da) , więc nie masz się o co martwić.
    Zarejestruj się np. że jesteś z Wielkiej Brytanii , mnóstwo Polaków tak robi , a Microsoft przymyka na to oko ;)
    Przyjdzie jesień to zmienisz z Wielkiej Brytanii na Polskę ;)

4. Grzelak

Grzelak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale jednak jest to nielegalne? Wiesz, wolalbym poczekac te 2 miesiace a miec pewnosc ze nie dostane bana :). I tak, nie mam zamiaru w ogole piracic na tym xboxie. Mnostwo ludzi sprzedaje nowsze gry duzo taniej, takze nie widze takiej potrzeby.

//Edit

I czy dostaje jakis miesiac darmowy?

5. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gold na pierwszy miesiąc jest za free, spokojnie możesz sie do live podłączyć, ja grałem i nic sie nie działo ;D

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Grzelak na razie nie podłączaj się do XBL bo nie masz takiej gry typowo online i tylko stracisz miesiąc golda więc na razie zbieraj pieniądze na MW2, bad company 2 lub co innego ogólnie aby w pełni wykorzystać tego GOLDA

7. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Człowieku... Bana można dostac tylko za granie w gry przed premierą i przerobiony napęd... Możesz się zarejstrowac nawet na RPA (jeśli się da^^) i nic ci nie mogą zrobic, skoro u nas nie ma. Ja mam na Anglię, ty też najlepiej tak zrób.

8. Grzelak

Grzelak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A powiedzcie mi, np gra Mass Effect 2, ma znacznik LIVE. Jak moge zagrac online?

Wczytywanie...

Poleć forum