1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Raiga, Styczeń 18, 2009.

1. Raiga

Raiga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam konsolę od nie dawna, grałem narazie w oryginalne gry, i właśnie zrobiono mi przeróbkę w serwisie na 1.5. I teraz moje pytania tu się zaczynają.
    Na jakie płyty nagrywa się gry ? Jakim programem najlepiej ściągać gry ? Jakim programem najlepiej nagrywać ? ( chodzi mi ogólnie o całą procedurę z tym stealth patchem i gdzie można go dostać ).
    Jakie strony polecacie, oprócz naszego forum i torrentów i czy normalnie na torrentach jak są podawane linki to jest tam ten stealth patch dołączony do pliku czy trzeba oddzielnie ściągać ?( słyszałem, że jest on wymagany )

Ktoś mi mówił, że zanim nagra się grę na płytę trzeba jakieś skany jakimśprogramem robić etc, o co chodzi ?

I ogólnie, chodzi mi o to, co trzeba zrobić, by po ściągnięciu, bezpiecznie nagrać grę na płytę ( 2 warstwową jak słyszałem, Verbatim najlepsze są podobno ) i bez obaw odpalić na Xboxie.

Bardzo przepraszam za aż tak dużo pytań, ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach i pomimo szukania na forum na wszystkie moje pytania nie udało mi się znaleźć odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  4. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nagrywaj tylko na Verbatimach.
    Ściągaj przez USDownloader.

Skanown nie musisz robic , co do stealth patchem jest na forum. Ale normalnie sciagasz gre , nagrywasz i grasz.
    Wpisz w google "darmowy warez " i poszukaj stron z grami.

Co do skanow i nagrywania wsyzstko jest na forum i podał Kolega wyżej linki:D

http://x360iso.org/poradniki-iso/4-nagrywanie-obrazow-iso-windows.html

Wczytywanie...

Poleć forum