1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kriestoobriadnikow, Kwiecień 6, 2012.

1. kriestoobriadnikow

kriestoobriadnikow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od 48h jestem właścicielem Xboxa 360 Slim 250GB Kinect + FLASH LT+3.0 (cokolwiek to znaczy bo jestem zielony w tym temacie).
    Xboxa zakupiłem na allegro: XBOX 360 SLIM 250GB KINECT+20GIER+2xPADY LT3.0 (2236561074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam zamiar pocinać sobie w gry wyścigowe strzelanki oraz wszelkiego rodzaju kinectowskie widzimisie.
    Konsoli do internetu nie podłączałem i nigdy nie mam zamiaru podłączać.
    To by było na tyle, czas przejść do konkretów.

Chodzi o to, że nie mam bladego pojęcia jak nagrywać płyty.
    Z tego co czytałem, to od zassania na dysk do procesu wypalania jest długa droga.
    Jest mi ktoś w stanie opisać krok po kroku co należy robić i jakim programem, oraz wytłumaczyć o co chodzi z tymi wszystkimi zabezpieczeniami płyt.
    Kolejne pytanko tyczy się "kopii bezpieczeństwa" oraz Kinecta. Będzie to wszystko razem śmigało, czy są z tym jakieś problemy?

Reasumując proszę o linki do sensownych poradników krok po kroku plus jakiś opis "jak się je" te wszystkie zabezpieczenia oraz jakiś spis które gry są na jakich zabezpieczeniach żebym wiedział co zasysać a co w ogóle olać bo i tak nie będzie działało.

Proszę o konkretne odpowiedzi, a za wszystkie pomocne informacje niech wszystkim GOOD w dzieciach/kasiorce/zdrowiu wynagrodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. kriestoobriadnikow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za tak szybką i konkretną odpowiedź.

Pozostaje kwestia nierozwiązana mianowicie Kinect + nagrane gry = ? Jakieś kłopoty z uruchomieniem?

Jak będę miał kolejne pytania, a takie na bank się pojawią juz nie długo to skrobnę.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Bez problemów odpalisz jak dobrze nagrasz :)

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie ma żadnego jak i grą na xbox live. jak masz zwykłą nagrywarke to tylko xgd2 jest bezpieczne na live, a ihasem xgd3 te najnowsze

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma żadnych kłopotów z uruchomieniem. Nagrywasz tak, jak każde inne gry i będą działały.

8. kriestoobriadnikow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum