1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ogór, Kwiecień 8, 2012.

1. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Od razu mowię,że nie siedze w tym temacie i mam trochę pytań.

Mam pytanie jaka jest różnica między XDG 2 a XDG 3? Wiem,że trzeba do 3 trzeba mieć jakies ihas b?

I jeszcze drugie pytanko jeżeli gra będzie pod LT 2.0 to jak nagram na płytke to bez problemu mi pójdzie na LT 3.0?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1.XGD3 to nowe zabezpieczenia gier, gry zajmują 8.13 gb. Jak masz lt 3.0 i chcesz grać z dysku potrzebujesz ihasa 124b

2. Nie, musisz dograc topologie abgxem i będzie smigac

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    iHAS jest koniecznie potrzebny do gier XGD3, mając napęd Hitachi. Dodatkowo możesz instalować gry XGD3 na dysku przy Dash'u wyższym od 13604.

Wszystkie gry będą działały, jeśli je poprawnie nagrasz: http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tu...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Wczytywanie...

Poleć forum