1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pare pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nemir973, Listopad 4, 2012.

1. nemir973

nemir973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam pare pytań związanych z konsolą:

- przy zakupie konsoli w pudełku znalazłem szary krótki kabelek, tylko nie wiem do czego on służy, z jednej strony ma wyjście usb a z drugiej tez podobne do usb tylko ze wieksze?

- w zestawie tez dostałem headset czy jest on coś wart, czy da sie na nim normalnie pracowac?

-na padzie sa 2 wyjscia ktore nie wiem do czego sluza jedno u gory tuz przy baterii domyslam sie ze sluzy do podlaczenia pada przez kabel chyba a drugie z dołu tam gdzie sie podlacza sluchawki , tylko ze tam cos mozna jeszcze podłaczyc tylko co, jezeli jest to przewod do ladowania pada to jaki najlepiej kupic

-czy pad jest naladowany do konca jezeli sie swieci cala obramowka przycisku xboxa? bo u mnie po 1 uruchomieniu swieci sie tylko jedynka czyli lewy gorny rog

- czy ten akumulatorek z 2 bateriami dlugo wytrzyma czy musze zaiwestowac w cos lepszego?

To tyle dzieki z góry za odpowiedzi i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    - nie wiem co ta za kabelek ja nie miałem czegoś takiego może służyć on do podłączenia jakiegoś akcesoria do xbox'a moze do DVD HD ;O
    - wart 10-15zł jest to podstawa do grania przez XBL
    - te wyjście do słuchawek jest do 2 typów Head Set'ów pewnie masz tego z wtyczką normalną, jest jeszcze taki z większą wtyczką dlatego te wejście ma po boku takie otwory dokładnie takie http://images.pcworld.com/news/graphics/131322-xbox_headset_350.jpg
    - świeci się tylko ten róg, inne rogi przeznaczone są dla innych graczy np. masz 2 pady świeci się Tobie lewy, a koledze na drugim padzie prawy róg. Gdy światełko Ci się świeci i tak obracają się 2 światełka oznacza o niskim stanie baterii.
    - zależy jakie baterie te Duracell'e co dają do xboxa trzymają do 14dni, najlepiej kupić ładowarkę z akumulatorami Energizer mi trzymają 10-12dni i jak padną wsadzam drugą parę i się ładują :)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Pare pytań

Ten krótki kabelek to końcówka pada przewodowego.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. Tomek111131

Tomek111131 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wejście w górnej części pada służy do ładowania go oczywiście jeśli posiada się specjalny kabel i akumulator,do wejścia w dolnej części można podłączyć Headset.
    Diody na padzie oznaczają nr gracza jeśli grasz z kumplami we 4 w cod to ciężko byłoby połapać się bez tego.
    Ja mam zakupione akumulatory z ładowarką do gniazdka Jeden ma 2450mAh to przy takim graniu przeciętnym graniu trzymają około 20 dni a mam 4 sztuki to jak jedne się rozładują to wsadzam drugie i jadę dalej.

6. pawloski6789

pawloski6789 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. nemir973

nemir973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dziekuje za wszystkie odpowiedzi

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum