1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Parę spraw.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Thaw17, Grudzień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Witam wszystkich użytkowników tego oto forum, na gwiazdkę sprawiono mi Xbox 360 Elite 120gb Jasper RED. Otóż, chciałbym zadać kilka pytań, jeżeli macie chęć odpowiadać, oto one:

1.Mam menu które mnie dosyć denerwuję, jak ustawić takie menu jakie jest w Xbox Premium?

2.Jak zrobić sobie taki avatar "jakby człowiek" coś takiego jak w simsach, taka postać. Narazie mam tylko taki obrazek.

3. Czy jak przerobię konsole, to wogóle nie będę mógł się podłączyć do XBL?Czy będę mógł grać na oryginalnych grach w sieci?

4. Nie wiem dlaczego, ale nie mam opcji instalowania gry na dysku. Poprostu nie ma takiej opcji.

Proszę o odpowiedź, kupie przejściówkę to podłącze mojego Xbox'a do monitora i połączę się z XBL.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hunter12

Hunter12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Wnioskuję, że masz Dashboard, podłącz się do Live i pobierz sobie NXE.
    2. Jak pobierzesz sobie NXE to będziesz mógł zrobić sobie tego ludzika ;)
    3. Jak przerobisz to możesz grać po sieci, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ci to wykryją i zbanują. Nawet jeśli będziesz grał na oryginalnych produkcjach z przerobionym.
    4. NXE się kłania.

4. Mitmart

Mitmart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to wtedy jak go podlaczysz zaktualizujesz NXBE rozwiaze to wszytskei twoje problemy, bo dalej bedzie prowadzilo prawie za raczke ;P

odp3. Do puki niedostaniesz bana bedziesz mogl grac na xbl

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum