1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Party Buffalo-Brak odpowiedzi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ronnie, Listopad 14, 2013.

1. Ronnie

Ronnie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Osina Wielka, Poland
    Witam.Mam problem z wrzuceniem plików na dysk twardy z konsoli.Gdy podłączam dysk do pc i uruchamiam Party Buffalo,program widzi urządzenie normalnie lecz gdy klikam na ikonkę dysku program nagle się zacina i nie daje znaku życia.Z programem Modio już jest lepiej bo pokazuje normalnie partycje ale jak wrzucam gre na dysk problem się powtarza tak jak przy Buffalo.Instalowałem różne wersje programów,podłączałem dysk pod usb specjalną przejściówką lecz to nic nie dało.Wcześniej nie miałem takiego problemu,wszystko było ok.Na innym pc nie sprawdzałem...Win 7 ultimate.Co może być nie tak?Może ktoś miał podobny problem,proszę o pomoc.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ronnie

Ronnie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Osina Wielka, Poland
    @up

Wczytywanie...

Poleć forum