1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Party Buffalo Pobawiłem się;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiziel, Maj 12, 2014.

1. kiziel

kiziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam duży problem. Otóż posiadam kilka kopi gier na komputerze, więc stwierdziłem że wrzucę je na konsolkę, oczywiście konsola przerobiona wszystko chodziło. A więc przechodząc do problemu, wyciągnąłem dysk z konsoli i podłączyłem go do kompa, otworzyłem program Party Buffalo i zacząłem wrzucać kopie gier. Jedna gra wskoczyła bez problemu, druga zaś prawdo podobnie się wrzucała,ale ja to przerwałem. Bo nie było widać postępu. Potem wyłączyłem program, wczytałem dysk od nowa. i chciałem usunąć pozostałości po grze której nie wrzuciłem. Nie dało się, więc zmieniłem nazwę i kolejny raz próbowałem, dalej to samo, wyskakiwał jakiś błąd. Więc olałem, pomyślałem że usunę to z poziomu konsoli. Zacząłem kolejny raz wrzucać, tą samą grę. Aż nagłe wyskoczył błąd o tym że nie ma pamięci, więc usunąłem kilka zbędnych rzeczy, parę pustych folderów. z nazwami gier,i folder gry w którym nic nie było. Wkońcu i tak nie starczyło pamięci więc stwierdziłem że zobaczę czy ta jedna przynajmniej dobrze wgrała, włączam konsolkie, a tu logo xboxa wyskakuję że profil zalogowany i zwiech. Czy jest na to jakiś sposób, nie chcę formatować dysku, bo szkoda mi gier. :biggrin:

W skrócie, po Part Buffelo. Konsolą się nie uruchamia, zawiesza się na ekranie startowym. Wyskakuję tylko komunikat
    , zalogowano profil. Nic więcej, bez dysku konsola normalnie się włącza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Albo zawaliłeś dysk do końca i nie ma juz miejsca na pliki operacyjne, albo ''Aż nagłe wyskoczył błąd o tym że nie ma pamięci, więc usunąłem kilka zbędnych rzeczy, parę pustych folderów. z nazwami gier,i folder gry w którym nic nie było.'' Usunąłeś coś ze struktury folderów.

Wystarczyło uruchomić Horizon albo FATXplorer byłby bezpieczniej, a tak wgl. jaką masz przeróbkę? RGH??

1 osoba to lubi.
  4. kiziel

kiziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jest 6gb prawie 7gb. RGH, niestety jestem osobą w gorącej wodzie kąpaną, więc jak coś przeczytam, to zaraz to robię. A przeczytałem akurat o tym programie. Mistrzu, już martwiłem się że mi nikt nie odpowie, dziękuje. Wiesz może co mogę teraz zrobić?. A pliki które usuwałem, to były nazwy po grach, typu fifa14.moh i jeszcze jakiś taki. Aaa dodam teraz, że tam wyskoczyło coś że zainstalowno HITACHI, czy coś takiego. Jak włączyłem pierwszy raz windowsa z dyskiem konsolety. A coś wyczytałem że po podpięciu pod komputer dysku, jest nie przydatny do konsoli. I trzeba formatować pod konsolę, czy coś takiego.
    teraz jeszcze raz spróbowałem usunąć ten folder po nie pełnej fifie, wyskoczył komunikat "Bad FAT chain in file or folder Data\123123\00007000\7EC6191160145C034265.data\P9?[?@4?Hf[r&(]jThJ)???I?????i7??j?
    `V??)$y???bS_?1????O ???@4?!*?Y???u&i?d79, ?1?????'?zS)cX70?P??`??B0\?
    ?ci\
    ?_J4???>.???U??
    54??<????S??aWU????Aot??". DOBRA Zi0meczki, jestem królem zrobiłem!. jaram się jak dzieciak. A problemem był chyba dashluczer, i plik luchiing, czy jakoś tak. nowego wgrałem + nowy FSD. działa jak natura chciała. Beng w klubie będzie. Pozdrowienia dla starego bemowo!

Wczytywanie...

Poleć forum