1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pasta chlodzaca w xbox360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kamil8962, Listopad 5, 2009.

1. kamil8962

kamil8962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nOWYsĄĆŻ
    mam pytanie..jak to jest z wymiana pasty w xboxie???warto sie za to zabierac???masm xboxa z sierpnia 2008...czytalem ze warto raz w roku zmienc...narazie konsola dziala prawidlowo...nigdy sie nie zawiesila,niemiala artefaktow itp...tylko jest dosyc ciepla z lewej stony gdy trzymam ja na stojaca,a wiele osob pisze zemaja calkowicie zimna z tej strony......co polecacie??i czy ktos z was juz ja wymienial i czy cos to dalo??z gory thx za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak działa to nic nie kombinuj ,bo możesz pogorszyć jak nigdy tego nie robiłeś
    jednak jeżeli się uprzesz to możesz to zrobić - jak to zrobić szukaj na YouTubie
    ogladnij i dopiero oceń własne siły czy dasz radę

4. kamil8962

kamil8962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nOWYsĄĆŻ
    Ale czy taka wymiana faktycznie dużo daje? bo narazie jedyna wada mojego x to to, że jest nagrzany od spodu konsoli (przeczytaj końcówkę zdania 3 razy i popraw!)...

5. Marcello

Marcello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W necie można znaleźć testy różnych past termoprzewodzących używanych do PC. Różnica pomiędzy najsłąbszą a najlepszą (jakaś tam ceramiczna) to ok. od 5 stopni (idle) do 10 stopni w stresie. - tej ceramicznej nie można używac na aluminium - tylko miedź.

Moim zdaniem wymiana pasty pomaga, trzeba to tylko zrobić profesjonalnie czyli wyczyscic dokłądnie starą pastę z CPU i GPU specjalnym preparatem - aceton (wypala on plexi i słabe plastiki . także jest silny!)

Osobiście zmieniałem paste i przerabiałem chlodzenie na karcie X1950Pro, wynik niesamowity zyskałem 10stopni mniej przy obciążeniu. (cooler 12cm :))

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to że jest nagrzany od spodu jak leży to normalne ,bo radiatory przez mocowanie tzw.Xclamp są połączone z blaszaną obudową/ekranem wewnątrz Xboxa aby zwiększyć właśnie odprowadzanie z nich ciepła
    niektórzy stawiają konsolę na zakrętkach od butelek lub korkach ,ewentualnie możesz ją postawić pionowo :rolleyes:

7. rufus1977

rufus1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    Zmień nazwę tematu ,powinno byc pasta termoprzewodząca.
    Nie wymyślono czegoś takiego jak pasta chłodzaca.

8. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Wystarczy benzynka ekstrakcyjna. Świetnie zmywa resztki każdej pasty, a przy tym jest bezpieczna nawet dla tkanin :)

Wczytywanie...

Poleć forum