1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pasta do usuwania rys z płyt DVD

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sid2007, Lipiec 22, 2010.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Witam!
    Otóż chciałem pozbyć się rys z gry na X360. Płyta zawiera już , od częstego używania , sporo drobnych rysek , naszczęście ciągle jest sprawna. I tu moje pytanie:
    czy ktoś z Was używał tej USUN RYSY ZE WSZYSTKICH PŁYT CD DVD PS od tom3OO5 (1159388020) - Aukcje internetowe Allegro pasty? Czy jest ona wogóle coś warta? Bo z większości opini wynika , że jest ok... Niechciałbym porysować jej jeszcze bardziej. A może znacie jakieś inne środki do bezpiecznego pozbyci się rys?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Tak prawdę mówiąc to nie jest żaden rewolucyjny środek do płyt tylko drobno ziarnista pasta polerska do samochodów. Z tego co mi znajomy mówił to podobna uratowała jego oryginalne GTA IV które miało rysę zrobioną przez xboxa. Mówił też że dużo małych rysek się pojawiło więc w twoim przypadku może mijać się to z celem. Najlepiej oddaj do renowacji. Za 5zł zrobią Ci płytkę jak nową i będziesz miał pewność że jej nie zepsujesz(w przeciwieństwie do pasty)

4. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Właśnie o GTA IV chodzi ;)A gdzie najlepiej oddać do regeneracji? Czy w każdej wypożyczalni DVD mają taką maszynę?

5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Nie mam pojęcia gdzie najlepiej:). Na allegro jest dużo takich ofert. Oczywiście jeśli masz taką maszynę w swoim mieście to tam rób. Zaoszczędzisz na wysyłce.

6. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Dzięki. Poszukam na allegro , będzie szybciej.

Wczytywanie...

Poleć forum