1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pasta termoprzewodząca do xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vtec fan, Czerwiec 4, 2013.

1. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaka pasta najlepsza do xboxa wszyscy mówią o arctic silver 5 ale na allegro jest jeszcze gold który jest droszy i podobno lepszy ale znalazłem jeszcze ag chemia extreme która podobno jest najlepsza

Tu extreme
    Pasta termoprzewodząca AG Chemia Extreme 1g Łódź (3301322326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tu silver i gold
    Pasta termoprzewodząca AG Gold 1g / Silver 1g Łódź (3277981646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wszyscy piszą o silverze a na allegro podobno gold jest wydajniejszy dlatego się wacham i nie wiem którą kupić? na paście oszczędzał nie będę tylko chce kupić najlepszą i pytanie proste która jest tą najlepszą

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra jutro idę do komputerowego i poproszę o arctic silver 5 ciekawe czy będą mieli :D

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli nie będą mieli możesz kupić mx 4 bardzo dobra pasta używam tylko jej i jestem zadowolony cena i jakość optymalna.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

6. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Ja polecam Zalman ZM-STG2. Tylko jest lipna w nakładaniu bo jest strasznie gęsta ale w testach bije arctic silver. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum