1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pasta termoprzewodząca.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Johny8564, Listopad 12, 2011.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.Postanowiłem w swoim xboxie wymienić pastę termoprzewodzącą.Pojechałem specjalnie do sklepu komputerowego i kupiłem pastę ''Spire-420''.Czytałem na jej temat,i według wielu osób jest ona bardzo dobra.Czy będzie dobrym zastosowaniem do xboxa.W sklepie prosiłem o pastę,która będzie do Xboxa i taką oto dostałem.Z góry dziękuję za Pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Ja stosuje do wszystkiego arctic silver 5 i nigdy nie miałem problemów z nią. Jest bardzo dobra i długo się trzyma.

4. Johny8564

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słyszałem że arctic silver 5 to bardzo dobra pasta.Tylko że mieli taką jaką ja kupiłem.Chcę się w 100% upewnić że będzie moja pasowała do xboxa.

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Będzie pasował , to nie jest część komputera tylko część do konserwacji (eksploatacji) , tak jak np. w aucie olej , będzie pasował każdy tylko każdy ma inne parametry , twoja pasta się nada ma dobre opinie więc możesz śmiało smarować , a pastę pod radiator można dać nawet do zębów , mój kumpel na paście do zębów jedzie już pół roku na jego 7letnim PC tylko co jakiś czas wymienia , ale tego rozwiązania nie polecam ;p . Pozdro

6. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem tak kazda pasta lepsza od idiotycznego sposobu który znalazłem z youtube uwaga bo mocne- PASTA BLENDAMED :p myślałem że spadne z krzesła jak to przeczytałem

a tak na serio najlepiej sprawdzić pastę jak nałozysz ją dasz troche czasu na wygrzanie i sprawdż temperatury gpu/cpu jakims termometrem oczywiscie na radiatorach :p

7. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poczytałem troche na necie i moge powiedzieć że wymiana pasty w xboxie w celu przedłużenia żywotności mija się z celem bo najlepiej przerobić cały układ chłodzenia jakiś dodatkowy wiatrak uszczelnienie tunelu wycięcie kratek z tyłu-hardkorowy zabieg itp

8. Johny8564

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki za pomoc.Można na was liczyć.

9. Johny8564

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra pastę wymieniłem.Trwało to ok 2 godziny.(na prawdę,aż tyle czasu)
    Dowiedzialem sie,ze naped nie ma przycisku wysuwania tacki.Zdziwilem sie.Oraz ze naped jest Benq i Philips.

Wczytywanie...

Poleć forum