1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pastafarianizm

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DaVV1d, Lipiec 29, 2011.

1. DaVV1d

DaVV1d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Latający Potwór Spaghetti

Ja wierzę, a Ty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A ja nie, ale co tam! Niech inni się wypowiedzą ! Od tego jest forum!

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Żałosna próba zwrócenia na siebie uwagi.

5. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.

Raczej uświadomienia ludziom ze bóg nie istnieje

6. rowerser

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Up - no racja bo mało na przestrzeni lat było to udowadniane....wymyślanie takich bzdur jest jak kupowanie przez 50letnich kawalerów Porsche....

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    W co za bzdury za 2000 lat ludzie będą wierzyć, masakra nie mają czego wymyślać czy co ? ja rozumiem Jezus i te sprawy no ma to jakieś ogarnięcie ale wierzyć w latające żarcie ? Ktoś musiał za dużo wypalić czegoś i miał jakieś halucynacje.

Najbardziej rozwala mnie ten o to kawałek

" zajmij się tym, zrób zdjęcia, i do diaska, załóż kondom! Naprawdę, to kawałek gumy. Gdybym nie chciał, żeby było ci przyjemnie, gdy to robisz, dodałbym ci w tym miejscu kolce czy coś takiego"

Dobra zmieniam zdanie to mi się bardziej podoba

"FSM ma wiele zalet, których nie mają inne religie – takich jak wulkan piwny i striptiz w niebie czy święto religijne w każdy piątek."

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Siedzą ludzie w tym internecie tyle czasu to im mózg wypacza -.-

9. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmmm dlaczego latające żarcie jest mniej prawdopodobne od kogoś kto wskrzeszał zmarłych, powstawał z grobu itp. ?

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak to? To Ty nigdy z grobu nie wstawałeś?

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Religia i wiara to prywatna sprawa, jedni świadczą że są chrześcijanami a poza kościołem, czyli tam gdzie chrześcijaństwo powinni nieść zachowują się gorzej od szatanistów. FSM to bezwartościowa próba przemówienia wierzącym do zmiany zdania. Każdy musi sam przed sobą przyznać czy wierzy w Boga czy nie, i czy ma do tego jakieś powody. Bo bycie ateistom bez żadnego zastanowinia się o istnieniu Boga, tylko zrezygnowanie z wiary bo to jest cool i tak łatwiej, jest śmieszne. Tak samo, jak prowokacje internautów - ateistów w necie, z fsm na czele.
    Ile ludzi tyle opini na temat wiary. Ja w Chrześcijaństwo nie wierzę, mam ku temu powody, swoje, prywatne, z autopsji. Nie naśmiewam się z wierzących bo nie widzę sensu, sam wierzyłem do czasu więc rozumiem wierzących, oni pewnie mają powody by wierzyć, ja - nie. I teraz coś co was zaskoczy: co niedzielę chodzę do kościoła razem z innymi katolikami, jakie to życie jest przewrotne.

Podsumowując, jeśli chcecie podyskutować o Wierze, to wrzućcie do rozmowy coś wartościowego, coś lepszego niż "hahaha chrześcijanie wierzą w boga hahaha boga nie ma haha" :)

Wysłano z Xperii X8

12. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak już ktoś napisał jeśli będziesz wierzyć w Boga i gdy umrzesz to okarze się że go nie ma to nic nie stracisz a jeśli będzie to zyskasz rzycie wieczne.

Sent from my E15i using Tapatalk

13. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No widzisz ja nie twierdzę ,że "Boga" nie ma możliwe ,że jest ale ja w to nie wierzę. Co do religii uważam ,że są one potrzebne z prostych powodów propagują podstawowe wartości moralne (chociaż nie podoba mi się postępowanie kościoła katolickiego i większości księży). Co do powodów dla których wierzycie możecie się ze mną zgodzić lub nie ale większość katolików chodzi do kościoła i deklaruje się jako wierzący ponieważ tak zostali wychowani i nie wyobrażają sobie innej wiary bądź jej braku. Ciekawi mnie tylko jedno jak długo wiara Chrześcijańska przetrwa i do czego zmierza (chodzi mi głownie ,że z tego co widzę młodzież do lat 16 czy 18 nie jest zbyt często widziana w kościele co za tym idzie kościół zaczyna tracić czynnych wyznawców.

14. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No przyznam się w Kościele to ja dawno temu byłem po bierzmowaniu chyba raz się tam pojawiłem i to też pośrednio, Sam osobiście w Boga wierzę ale nie tego co opisują wiary wierzę że coś jest potężniejszego od nas ale czy to jest dobre czy złe nie wiem, po prostu sądzę że są istoty silniejsze od ludzi, co do postępowania kościoła katolickiego to mi się też nie podoba zmieniają te zasady jak im się podoba, co jeden papież to zmiana jakiejś zasady to po co one są skoro od tak je zmieniają ?

15. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Wierze w Boga ale nie w Kościół jako organizacje bo wg. mnie kościół jako organizacja jest jak mafia :D

16. rowerser

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Altres popraw do jasnej cholery ortografię!

Poleć forum