1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pasy śmierci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chowus, Maj 8, 2010.

1. chowus

chowus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema!!!, mam problem!!! mam podłączony Xbox 360 do monitora lcd 17 cali, (chyba) i mam sobie ustawioną rozdzielczośc 1280/1024
    (normal) i niewiem z jakiego powodu wogule, ale takie jakby paski przechodzą mi przez monitor takiego jakby czerwone, co one sobie wogóle wyobrażają? i one mi przeszkadzają w codzie 4 jak jest jakaś mapa gdzie jest ciemno bo wtedy je widze ;/, da się je jakoś wyłączyć? kable dociśnięte, i powiem jeszcze sobie taki myk, że na 1024/768 (chyba), nie mam tych beszczelnych pasów, ale wydaje mi się że wtedy jest gorsza grafika ale nie jestem pewien, mógłby mi ktoś pomóc?

Danke jur Marcin

2. Lotnik421 Xbox One

3. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zmień odświeżanie monitora zobacz w ustawieniach konsoli, pokombinuj z kablem i mów jak człowiek bo przypomina to bełkot bonza - nie za bardzo zrozumiały.

4. chowus

chowus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale jak kurde to zmienić? to odswierznaie? sry ale jestme dyslektykiem wiec jesli czegos nie rozumeicie to pisac

5. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Hmm, Grafika raczej w menu tylko...

6. chowus

chowus Banned

Polubienia: