1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Paszporty Online EA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dogg, Luty 13, 2011.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam pytanie co do Paszportów Online do gier EA. Ostatnio przyszedł do mnie Medal of Honor bez Paszportu Online. Bałem się, że bez niego nie da się grać Online (bo tak słyszałem), lecz okazało się później, że ten Paszport odblokowuje tylko mapy do gry w MultiPlayer, a nie samą rozgrywkę multi.

Teraz chcę kupić FIFĘ 11, która prawdopodobnie również nie będzie miała tego kodu i tutaj moje pytanie. Czy w FIFIE 11 także odblokowują się dzięki Paszportowi dodatki do gry, czy jest on odpowiedzialny za dostęp do rozgrywki online?

EDIT
    Aha, jeszcze jedno. Czy jeśli tego paszportu nie będzie, to mogę kupić konto silver z nabitymi punktami, ściągnąć na nie paszport i przerzucić na moje konto? No chyba że jest to tylko kod.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W fifie 11 potrzebne jest do gry online
    Jak kupujesz nową to w każdej masz ten kod, z tyłu instruckji

4. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    dodatkowo kod online odblokowuje tryb " ultimate team"

5. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    zapewne kupuje uzywki od kolesi, ktorzy sa chamami i nie daja online passow...

6. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a po co ma mu dac online pass jak raz wykorzystany już kod poraz kolejny nie działa

7. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak czytam Twoje posty to śmiać mi się chce. Nie są chamami, tylko po prostu grali online. Jak chcę kupić używkę i już wykorzystali kod to zawsze mnie informują...

Trochę to dziwne bo w Medala gram bez żadnego kodu.

Wczytywanie...

Poleć forum