Patch do Sébastien Loeb Rally Evo poprawia płynność

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Sébastien Loeb Rally Evo to całkiem niezła produkcja, posiadająca jednak kilka problemów. Czy najnowsza aktualizacja to dobry powód, by do tej gry wrócić?

W naszej recenzji Kuba ocenił Sébastien Loeb Rally Evo całkiem pozytywnie, jednak narzekał na okazjonalne spadki płynności.

(...) Do tego należy pamiętać, że gra działa w 30 klatkach, a nie 60, a i te 30 nie raz uda się zgubić, szczególnie w trybie Rallycross.
Twórcy świetnie zdawali sobie sprawę z tego, że taki problem istnieje, a ich praca zaowocowała aktualizacją, która poprawia dwie rzeczy. Są to wspomniana wyżej płynność i opóźnienie podczas sterowania kierownicą.

Czy stabilne 30 fps-ów wystarczy, żeby znów przyciągnąć fanów rajdów przez ekrany?


 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Ja jeździłem w 60fps na PC i powiem że nawet jak miał bym 1000fps w tej grze to jak dla mnie wielka lipa i nic jej nie pomoże....
 

adas55505

Użytkownik
Użytkownik
Ja jeździłem w 60fps na PC i powiem że nawet jak miał bym 1000fps w tej grze to jak dla mnie wielka lipa i nic jej nie pomoże....
Wiesz jak się gra na klawiaturze to ci się nie dziwię że lipa , gra jest naprawdę bardzo przyjemna tylko trzeba dłużej pograć i się przyzwyczaić do sterowania, gram na kierownicy i gra się super, na początku ciężko było się przyzwyczaić, w dobie gdzie brak prawdziwych rajdowych gier tota jest super jeszcze tylko poczekać jak wyjdzie dirt rally;p
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Mi bardzo dobrze gra się na klawiaturze, a jak dla mnie ta gra to po prostu lipa, takie jest moje zdanie.
Owszem Dirt Rally posiadam i to zupełnie inna historia w porównaniu do Sébastien Loeb Rally Evo...
 

adas55505

Użytkownik
Użytkownik
Mi bardzo dobrze gra się na klawiaturze, a jak dla mnie ta gra to po prostu lipa, takie jest moje zdanie.
Owszem Dirt Rally posiadam i to zupełnie inna historia w porównaniu do Sébastien Loeb Rally Evo...
W takie gry nie gra się na klawiaturze, ale jak kto woli, a ja ci powiem tak że pewnie jak bym grał na klawie napisał bym te same brednie co ty. to jest tak samo jak byś grał w rfactor albo project carsa na klawie i co za frajda z jazdy, nie czuć nic, zabawa zaczyna się dopiero mając kierownice, za grę loeba był odpowiedzialny sam Loeb wiec gra na pewno bardziej oddaje klimaty rajdowe niż niejeden dirt. I nie jest to gra ARCADE gdzie klika sie strzałeczki, tylko symulator, wiec jak ci gra nie odpowiada to nie graj, albo porada: kup sobie dobrą kiere i później pisz że gra jest chłamem lub że jest ok.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
W takie gry nie gra się na klawiaturze, ale jak kto woli, a ja ci powiem tak że pewnie jak bym grał na klawie napisał bym te same brednie co ty. to jest tak samo jak byś grał w rfactor albo project carsa na klawie i co za frajda z jazdy, nie czuć nic, zabawa zaczyna się dopiero mając kierownice, za grę loeba był odpowiedzialny sam Loeb wiec gra na pewno bardziej oddaje klimaty rajdowe niż niejeden dirt. I nie jest to gra ARCADE gdzie klika sie strzałeczki, tylko symulator, wiec jak ci gra nie odpowiada to nie graj, albo porada: kup sobie dobrą kiere i później pisz że gra jest chłamem lub że jest ok.
Po pierwsze mi dobrze gra się na klawiaturze i tyle w temacie...
Po drugie jeśli Tobie podoba się gra to nie znaczy że mi także musi się podobać, a jak pisałem wcześniej gra nie podoba mi się w ogóle i taka jest moja opinia.
A to że za grę był odpowiedzialny Loeb to mi to "lotto" bo jak dla mnie mógł by być nawet odpowiedzialny "mistrz Yoda" i nic by to nie zmieniło.
A porady czy mam grać w daną grę czy nie lub co mam sobie kupić zachowaj dla siebie.

A koro już mówimy konkretnie to widać że dużo osobom ta gra nie pasuje, i nie jestem jedynym który twierdzi że to słabiutka produkcja....
Popatrz na opinie
http://xboxforum.pl/threads/sebastien-loeb-rally-evo-otrzymuje-zwiastun-premierowy.154172/
Także nie bardzo wiem co Cię tak bardzo w niej zachwyciło i jaki z tej gry symulator (chyba z nazwy), ale owszem może Ci się gierka podobać bo każdy ma inny gust i tyle w temacie.
 
Ostatnia edycja:

adas55505

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze mi dobrze gra się na klawiaturze i tyle w temacie...
Po drugie jeśli Tobie podoba się gra to nie znaczy że mi także musi się podobać, a jak pisałem wcześniej gra nie podoba mi się w ogóle i taka jest moja opinia.
A to że za grę był odpowiedzialny Loeb to mi to "lotto" bo jak dla mnie mógł by być nawet odpowiedzialny "mistrz Yoda" i nic by to nie zmieniło.
A porady czy mam grać w daną grę czy nie lub co mam sobie kupić zachowaj dla siebie.

A koro już mówimy konkretnie to widać że dużo osobom ta gra nie pasuje, i nie jestem jedynym który twierdzi że to słabiutka produkcja....
Popatrz na opinie
http://xboxforum.pl/threads/sebastien-loeb-rally-evo-otrzymuje-zwiastun-premierowy.154172/
Także nie bardzo wiem co Cię tak bardzo w niej zachwyciło i jaki z tej gry symulator (chyba z nazwy), ale owszem może Ci się gierka podobać bo każdy ma inny gust i tyle w temacie.
To że ludzie piszą że grali w demko i jest kiczowate to ich sprawa, ty widzę również skreśliłeś tą grę , pewnie nawet nie przejechawszy 5km , z tego co zauważyłem na tym forum wiecznie wszystkim coś nie pasuje, i ty należysz do jednych z tych osób, gdzie nic się nie podoba , a co ty byś chciał w tej grze co? może żeby grafa była taka jak w realu co??Nie liczy się grafa?tylko wrażenia zjazdy a uwierz serio gierka lepsza od arcadowych dirtów, do dzisiaj gram w richarda burnsa a grafa jest daleka ideałowi, a dla Ciebie rada: kup sobie poldka i zapinkalaj na kjts jesli wiesz oczym do Ciebie piszę, Może tam spodoba ci się grafa, a sory zapomniałem nie ma samochodów na klawiature:(:(
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
To że mi gra się nie podoba to nic Ci do tego !
Takie jest moje zdanie i tyle w temacie.
A Ty może kup sobie DUŻE OKULARY bo nigdzie nie napisałem słowa o grafice, bo akurat ona nie jest zła tylko model jazdy mi nie pasuje.
A co masz może jakiś problem że gra mi się nie podoba ? Wydałeś pewnie całe oszczędności życia by kupić grę i teraz nie możesz znieść tego że komuś ona nie odpowiada ?!?! - to taj jak dzieci w piaskownicy czyli każdy broni swoich zabawek twierdząc że są najlepsze. Może jakieś wiaderko z grabkami i szpadelkiem w kolorze różowym Ci zginęło, idź do piaskownicy i poszukaj tylko nie zapomnij chusteczek na otarcie łez jak byś nie znalazł...
Jeszcze raz napiszę że gra do bani i to moje zdanie... a skoro ci się podoba to graj i nie marudź.
A skoro nie pasuje Ci że na forum są różne opinie czytaj że może komuś coś się nie podobać to napiszę jeszcze raz pędź jak najszybciej do piaskownicy szukać swojego wiaderka, a nie czytaj wpisów na forum lub lub siadaj do konsoli i graj w ten symulator do bólu...
I jeszcze jedno wspomniałeś coś o POLDKU, chyba jeździsz sam na co dzień takim bardzo zdezelowanym Poldkiem bo ona akurat prowadzi się tak jak samochody w tej grze i pewnie tu jest pies pogrzebany skoro tak się zachwycasz modelem jazdy w tej produkcji...
 

Do góry Bottom