1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patch do Sébastien Loeb Rally Evo poprawia płynność

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sébastien Loeb Rally Evo to całkiem niezła produkcja, posiadająca jednak kilka problemów. Czy najnowsza aktualizacja to dobry powód, by do tej gry wrócić?

W naszej recenzji Kuba ocenił Sébastien Loeb Rally Evo całkiem pozytywnie, jednak narzekał na okazjonalne spadki płynności.

Twórcy świetnie zdawali sobie sprawę z tego, że taki problem istnieje, a ich praca zaowocowała aktualizacją, która poprawia dwie rzeczy. Są to wspomniana wyżej płynność i opóźnienie podczas sterowania kierownicą.

Czy stabilne 30 fps-ów wystarczy, żeby znów przyciągnąć fanów rajdów przez ekrany?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja jeździłem w 60fps na PC i powiem że nawet jak miał bym 1000fps w tej grze to jak dla mnie wielka lipa i nic jej nie pomoże....

4. adas55505

adas55505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    oświęcim/katowice
    Wiesz jak się gra na klawiaturze to ci się nie dziwię że lipa , gra jest naprawdę bardzo przyjemna tylko trzeba dłużej pograć i się przyzwyczaić do sterowania, gram na kierownicy i gra się super, na początku ciężko było się przyzwyczaić, w dobie gdzie brak prawdziwych rajdowych gier tota jest super jeszcze tylko poczekać jak wyjdzie dirt rally;p

5. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mi bardzo dobrze gra się na klawiaturze, a jak dla mnie ta gra to po prostu lipa, takie jest moje zdanie.
    Owszem Dirt Rally posiadam i to zupełnie inna historia w porównaniu do Sébastien Loeb Rally Evo...

6. adas55505

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    oświęcim/katowice
    W takie gry nie gra się na klawiaturze, ale jak kto woli, a ja ci powiem tak że pewnie jak bym grał na klawie napisał bym te same brednie co ty. to jest tak samo jak byś grał w rfactor albo project carsa na klawie i co za frajda z jazdy, nie czuć nic, zabawa zaczyna się dopiero mając kierownice, za grę loeba był odpowiedzialny sam Loeb wiec gra na pewno bardziej oddaje klimaty rajdowe niż niejeden dirt. I nie jest to gra ARCADE gdzie klika sie strzałeczki, tylko symulator, wiec jak ci gra nie odpowiada to nie graj, albo porada: kup sobie dobrą kiere i później pisz że gra jest chłamem lub że jest ok.

MarioOL lubi to.
  7. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po pierwsze mi dobrze gra się na klawiaturze i tyle w temacie...
    Po drugie jeśli Tobie podoba się gra to nie znaczy że mi także musi się podobać, a jak pisałem wcześniej gra nie podoba mi się w ogóle i taka jest moja opinia.
    A to że za grę był odpowiedzialny Loeb to mi to "lotto" bo jak dla mnie mógł by być nawet odpowiedzialny "mistrz Yoda" i nic by to nie zmieniło.
    A porady czy mam grać w daną grę czy nie lub co mam sobie kupić zachowaj dla siebie.

A koro już mówimy konkretnie to widać że dużo osobom ta gra nie pasuje, i nie jestem jedynym który twierdzi że to słabiutka produkcja....
    Popatrz na opinie
    http://xboxforum.pl/threads/sebastien-loeb-rally-evo-otrzymuje-zwiastun-premierowy.154172/
    Także nie bardzo wiem co Cię tak bardzo w niej zachwyciło i jaki z tej gry symulator (chyba z nazwy), ale owszem może Ci się gierka podobać bo każdy ma inny gust i tyle w temacie.

Ostatnia edycja: Luty 21, 2016
  8. adas55505

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    oświęcim/katowice
    To że ludzie piszą że grali w demko i jest kiczowate to ich sprawa, ty widzę również skreśliłeś tą grę , pewnie nawet nie przejechawszy 5km , z tego co zauważyłem na tym forum wiecznie wszystkim coś nie pasuje, i ty należysz do jednych z tych osób, gdzie nic się nie podoba , a co ty byś chciał w tej grze co? może żeby grafa była taka jak w realu co??Nie liczy się grafa?tylko wrażenia zjazdy a uwierz serio gierka lepsza od arcadowych dirtów, do dzisiaj gram w richarda burnsa a grafa jest daleka ideałowi, a dla Ciebie rada: kup sobie poldka i zapinkalaj na kjts jesli wiesz oczym do Ciebie piszę, Może tam spodoba ci się grafa, a sory zapomniałem nie ma samochodów na klawiature:(:(

barman_2000 lubi to.
  9. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To że mi gra się nie podoba to nic Ci do tego !
    Takie jest moje zdanie i tyle w temacie.
    A Ty może kup sobie DUŻE OKULARY bo nigdzie nie napisałem słowa o grafice, bo akurat ona nie jest zła tylko model jazdy mi nie pasuje.
    A co masz może jakiś problem że gra mi się nie podoba ? Wydałeś pewnie całe oszczędności życia by kupić grę i teraz nie możesz znieść tego że komuś ona nie odpowiada ?!?! - to taj jak dzieci w piaskownicy czyli każdy broni swoich zabawek twierdząc że są najlepsze. Może jakieś wiaderko z grabkami i szpadelkiem w kolorze różowym Ci zginęło, idź do piaskownicy i poszukaj tylko nie zapomnij chusteczek na otarcie łez jak byś nie znalazł...
    Jeszcze raz napiszę że gra do bani i to moje zdanie... a skoro ci się podoba to graj i nie marudź.
    A skoro nie pasuje Ci że na forum są różne opinie czytaj że może komuś coś się nie podobać to napiszę jeszcze raz pędź jak najszybciej do piaskownicy szukać swojego wiaderka, a nie czytaj wpisów na forum lub lub siadaj do konsoli i graj w ten symulator do bólu...
    I jeszcze jedno wspomniałeś coś o POLDKU, chyba jeździsz sam na co dzień takim bardzo zdezelowanym Poldkiem bo ona akurat prowadzi się tak jak samochody w tej grze i pewnie tu jest pies pogrzebany skoro tak się zachwycasz modelem jazdy w tej produkcji...

Quertin lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum