1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patche ap.25

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deroberto76, Luty 21, 2011.

1. deroberto76

deroberto76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skąd można pobrać patche ap2.5 głównie chodzi mi o cod black ops i modern 2 bo do nfs i assasin-a znalazłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wystarczy przepuścić gierkę przez abgx i wszystko bedzie śmigać, sam pobierze patche.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ustaw dobrze ABGX'a to sam Ci ściągnie odpowiednie patche jednak pamiętaj że nie ma patchy do polskich wersji

5. jaqjordan

jaqjordan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stalowa Wola
    przepraszam za off topa a co to za patche jeśli można wiedzieć? Mam lt 1.1 i cod bo mi działa. Do czego te patche? ma to związek z najnowszym dashem od bulletstorma, bo takiego mam.

I jeszcze jedno korzystając z okazji. Czy można jakoś wgrać do CoD BO boty i nowe mapy do zombie przez pendriva?

Dzięki z góry za odpowiedź.

6. deroberto76

deroberto76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno jak się robi screeny z agbx-a ( to co on zrobił )

Wczytywanie...

Poleć forum