1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patche czyli Title Updates

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zlevikk, Październik 17, 2010.

1. Zlevikk

Zlevikk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam propozycję założenia tematu w dziale linki w którym można by było zamieszczać Patche (Title Updates) do polskich wersji gier (i nie tylko) bo jak do tej pory nigdzie tego nie ma, a gry coraz częściej wychodzą z masą błędów, które dopiero po wrzuceniu patcha pozwalają bez problemów grać. Da się to zrobić admini?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a czy paczy nie mozna pobrac wylacznie z xbl? no i z netu gdy ma sie konsole z jtagiem?

4. Zlevikk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie potrzeba Jtaga zeby zainstalowac patch na HDD.

5. mucioo

mucioo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
  6. Zlevikk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co z tymi co nie mają klocka podłączonego do netu z oczywistych powodów?

7. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko że mało jest poprawek na tej stronie do polskich wersji, popieram pomysł: pomagajmy sobie wzajemnie bo spora rzesza ludzi ma bana i nie ma możliwości zassać poprawek do polskich wersji (a tych jest w sieci jak na lekarstwo), skoro mamy dema i pełne wersje na forum więc dział z updejtami tylko do polskich wersji gier na iksa byłby czymś wyjątkowym i cieszyłby się sporym zainteresowaniem

8. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    To prawda:) Nie zawsze Title Update są do polskich wersji w necie. Moim zdaniem to dobry pomysł:)

P.S Przykładem jest tu min. Mafia II w wersji PL. Do dziś nie mogę się doczekać TU, a od premiery minęło już trochę czasu. Przez to nie mogę zagrać sobie w DLC'ki. Mógłby ktoś wrzucić TU do tej wersji?

9. mucioo

mucioo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ma na razie i nie będzie Title Update do polskich wersji, ponieważ nie ma nas jeszcze w Xbox Live! Dlatego do Mafii 2 nie ma aktualizacji, co sam sprawdziłem. Nie ma sensu robić osobnego działu na forum, bo tak jak wspomniałem parę postów wyżej, na tej stronie co podałem linka, będzie można bezpośrednio ściągnąć aktualizację jak się ma JTAGA i freestyle dash. Jak ktoś chce sobie ściągnąć na komputerze i wrzucić na dysk też może. Po co wrzucać poprawki na rapidy i inne gówna, gdzie będą znikać to raz, a dwa będzie burdel. Tak wszystko jest w jednym miejscu i wiesz, że jak tam nie ma to znaczy, że nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum