1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

patche do gier - dysk czy karta pamięci?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez whoozi, Marzec 29, 2009.

1. whoozi

whoozi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam zastanawiam się nad kupnem xbox'a i nie jestem pewien czy wybrać arcade czy premium (wiem było mnóstwo takich tematów, ale nie w tym rzecz)
    konsolę będę przerabiał, gdyż nie mam funduszy na zakup oryginalnych gier. Problem w tym czy 256mb wystarczy?
    nie wiem jak to jest z grami na xbox'a i czy wiele gier wymaga instalowania patch'y, aby normalnie w nie pograć.
    Nie zamierzam grać na internecie, ale pomimo zflashowanej wersji będę mógł spokojnie ściągać patche?
    Konsola premium jest droższa o 200zł i aktualnie tyle nie posiadam więc chciałbym abyście mi doradzili czy te 256mb wystarczy mi póki co i ewentualnie później dokupić dysk 120gb za 250zł, czy jednak bez patchów wiele gier będzie mocno zepsutych i lepiej już zainwestować te 200zł wiecej? :|

@edit:
    jeszcze jedno jeśli kupuję konsolę na allegro i nie pisze tam, że posiada jasper to warto kupować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gumiszok

Gumiszok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Saggart
    Ja polecam premium z tego wzglądu ,ze wiecej miejsca nigdy niezaszkodzi..Lepiej uzbierac i poczekać,moze kiedys bedziesz chciał zasmakować Xbox Live.Co do przeróbek to niepolecam. Orginały zawsze lepiej smakują:)Moze warto było by zaopatrywac sie w używane gry.Ale to juz każdego indywidualna sprawa.Miłego Grania:)Pozdrawiam

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    bierz juz TYLKO jaspera-jak niema dopisku to moze to bc najstarsza,najbardziej awaryjna wersja

lepiej doloz 200 na dysk 120-.- bo na 256 bedziesz mial problemy z nxe/avatarami/savami....mowisz ze przerobisz-a moze max ci 2-3 savy wieksze wejda

5. whoozi

whoozi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeszcze jedno czy jeśli na przerobionej konsoli będę wchodził na neta tylko i wyłącznie po to by ściągnąć jakieś patche do gier (bo patche na x'ie ściąga się przez neta w konsoli tak? :p ) to jest jakaś szansa, że dostanę bana na konsolę? pewnie jest to możliwe bo będę chyba musiał wejść na xbox live
    I ewentualnie gdybym już miał bana konsoli to nie mam jakiejkolwiek możliwości pobierania patchy do gier?

6. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jak Ci zbanują konsole to nie mam możliwości połaczenia sie z Xbox Live. Zadnych aktualizacji nie pobierzesz łacznie z kodekami.Jak przerobisz konsole sprawdzaj gry przed nagraniem to nie będziesz miał problemu.Wszystkie rady i opisy znajdziesz na forum.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    bez patchy da sie zyc
    najczesciej patche poprawiaja cos odnosnie rozgrywki sieciowej wiec w sumie jak nie bedziesz grał online to moze sie zdarzyc ze w ogole tego nie zauwazysz

8. Gumiszok

Gumiszok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Saggart
    A tak nawiasem mówiąc nie używać Xbox LIVE to tak jak pić piwo bezalkoholowe:):D

Wczytywanie...

Poleć forum