1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patche do gier na xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soon44, Październik 18, 2010.

1. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie czy są patche do gier takich jak np PES 11 itp z aktualnymi zmianami w składach itp i jak je można wgrać do konsoli żeby działały poprawnie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Jeśli posiadasz oryginalną grę i nie masz przeróbki to po podłączeniu do neta takie aktualizacje pobiorą się same.

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Hm... Obawiam się że założycielowi tematu chodziło raczej o pache które zmieniają nazwy piłkarzy na oryginalne (bo jak wiadomo PES-y nie posiadają licencji by posiadać tego typu rzeczy), takich pachy nie da się wrzucić teoretycznie, a praktycznie zależy, jeśli struktura gry będzie bardzo podobna do tej z PC to istnieje taka szansa że gdzieś kiedyś pojawi się PES z wgranym już na sztywno Pachem.

To o czym wspominasz @Bansuj to pache usprawniające grę pod kontem znalezionych "Bagów".

5. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Nie wiem jak w PESie, ale w Fifie aktualizacje składów też pobierają się automatycznie kiedy będziemy chcieli zagrać na necie.

Ale jednak jeśli chodziło o patche takie jak na PC, czyli wprowadzające prawdziwe zespoły i piłkarzy, to czegoś takiego nie ma.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

jesli chciales sobie nabic posta to gratuluje udalo ci sie, sa takie patche ale sa one przystosowane do mozliwosci konsoli, troche bawienia z wgrywaniem jest ale dzialaja, sam takie pobralem do pesa 2010 i dzialalo wszystko, do 2011 jeszcze nie ma zapewne poniewaz premiera dopiero byla, trzeba chwile poczekac az ktos takiego zrobi, jednak z wgrywaniem naprawde jest duzo roboty i wg mnie nie oplaca sie tego robic

7. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    barman_2000 własnie o to mi chodziło, czy wiesz może jak wygląda proces wgrania takiego pacha ? powiem szczerze ze jestem fanem PES'a a brak składów i orginalnych nazw troszke mi przeszkadza i własnie szukam rozwiązania o jakim wspomniałeś

8. micu11

micu11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Popieram przedmówce jest taka możliwość ale jest bardzo dużo bawienia sie i narazie i tak jeszcze nie ma takich patchy.Jeśli aż tak ci to przeszkadza pozostaje fifa 11 :D

9. kondi50

kondi50 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gorzej na tej FIfie 11 nie wyjdziesz. Według mnie dużo lepsza od PESa.

Wczytywanie...

Poleć forum