1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patche do gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michu, Kwiecień 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam problem z patchami do gier. Pobieram je z tej stronki(ściągam wersje PAL): XBOX 360 Update Center , następnie wrzucam je na dysk do folderu Partition 3/Cache przez Xplorera360. Jednak włączając grę nie wyskakuje żaden monit o aktualizacji. Może coś robię źle? Lub czegoś nie robię? Naprowadźcie mnie. Próbowałem z 5 grami, m.in: Fifa 10, FNR 4, NBA 2k10 i nic. Ściągam tylko ostatnie wersje patchy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrus92

Andrus92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak wogole sie wrzuca patche do gry? , przez peindrive mozna?

4. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie offtopuj, masz napisane jak wrzuciłem patche, inaczej się narazie nie da.

Edit:
    Temat do usunięcia. Dowiedziałem się, że nie wyskoczy żaden komunikat i patch działa normalnie. W Forzy 3 już mam animację zmiany biegów :)

5. Wishmaster44

Wishmaster44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Michu ponoć się da (sam wrzucam dema, arcade, theme i obrazki gracza) tylko jaka jest struktura folderów na pendrive bo nie ma tam folderu Cache? Przy okazji świetna stronka, tylko mam pytanie. Skąd mamy wiedzieć co dana łatka poprawia bo tam nie jest napisane??
    Pozdro

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum