1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patchowana gra zainstalowana na HDD, a ban..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jazzhoo, Listopad 2, 2009.

1. Jazzhoo

Jazzhoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, zastanawia mnie czy jesli mam gre z wave4 zpatchowaną na wave3 za pomoca informacji zawartych na forum czy moge zainstalowac ją na dysku Xboxa bez obawy, że przy podłączeniu sie do liva dostane bana? dodam, że przy podłączeniu do liva nie bede uruchamiał tej gry tylko oryginalną gre luz gre ktora wg. abgx jest wiarygodna.

Podsumowując... czy szansa na bana zwieksza sie gdy istaniej fakt posiadania zainstalowanej zpatchowanej gry na hdd?

Xbox360, lite-on, iExtreme 1.6

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nikt nie wie na 100%... ludzie kiedy sie nauczycie że nie pracujemy dla M$ i nie wiadomo takich rzeczy na 100%... to wszystko są domysły

4. Jazzhoo

Jazzhoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego domysly domyslami jednak sa rzeczy bardziej pewne jak i mniej pewne.. np. granie na przerobionym obrazie to duze prawdopodobienstwo bana, granie na sprawdzonym obrazie "all green" to juz mniejsze... faktycznie zawsze jakies jest ale jak powiedzialem czasami mniejsze, czasami wieksze....

prosze wiec jesli wiesz/wiecie jak ma sie sprawa z moim przykladem, podzielcie się informacją

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Też nie wiadomo bo jakoś w US banowali nieważne czy iX 1.4 czy iX 1.6 czy 1.61. Nieważne że ktoś grał przed czy po premierze itp...

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    A skad my wiemy?Myslisz ze my z M$?

Chcesz to zaraz pokaze za co sie bany dostaje...dostaniesz perma na forum za takie pytanie...

PS.A co mi tam,mam dzisiaj dobry muHOOMOR,dostajesz 9pkt,ladnie popracuj to ci cofne

Ps2.To ze w abgx360 sa all checked i green nie znaczy ze gra jest w 100% bezpieczna(vide niedawny przypal z FNR4 bodajze gdy abgx360 zle spatchowal ale pokazywal greeny)

Ps3.Dla wierzacych w teorie spiskowa-m$ SAM tworzy program abgx360 dla takich naiwnych noobkow po czym wypuszczaja patche ktore zostaja po jakims czasie przez nich samych zablokowane

Ps4.To nie zart...M$ ma dojscie do przerobki i obmysla plany jak wylapac czy ktos ma przerobke

Ps5.I skutecznie blokuje kolejne modele napedow przed przerobka;D

@UP
    Podobno nikt z napedem BenQ sie nie zglosil na liste,co nie oznacza ze naped w 100% bezpieczny,ja mam hitachi 1.51 i jakos ani widu ani slychu,gry przed premiera tylko offline,kasowanie daty,kasowanie danych przedpremierowych z dysku i podlaczanie sie do live dopiero tydzien po premierze,nagrywanie gry tylko gdy jest w 100% checked(wiem,kloci sie z tym co powiedzialem w ps2 ale jestem naiwny;P),do tego kupuje duzo DLC wiec m$ nie moze narzekac .

7. Jazzhoo

Jazzhoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dooobra, dzieki Pany za info, wstrzymam sie w takim razie z instalowaniem czegokolwiek patchowanego.

cheerrs

Wczytywanie...

Poleć forum