1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patchowanie gier iXtreme 1.6 lub 1.61

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Paczis, Styczeń 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paczis

Paczis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Kupiłem X360 Premium i koleś miał przerobić, napisałem mu żeby przerobił na 1.6 bo byłem zielony... jutro X360 ma przyjść.

Ściągam GTA 4 Episodes from Liberty City i chcę się upewnić czy dobrze nagram bo nie chcę zmarnować płyty.

1. Więc, tak... Jeżeli będę miał ixtreme 1.6 to gry mam patchować na wave 3 zawsze?? Nawet jeśli gra ma wave 2 lub 1??

2. Jeśli mam 1.61 to jakiego wave gra by nie miała to i tak nie musze patchować tak??

3. 1.6 nie obsługuje wave 4?

4. Co to jest to wave?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1 tylko wtedy gdy ma wave wyzszy niz 3
    2. narazie tak w przyszlosci nie
    3. nie
    4. partycja video w grach

4. Paczis

Paczis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki,a jeszcze mam pytanie bo koleś w sklepie powiedział mi że na x360 nie nagram płyty DVD-RW DL tylko musi być plus (+) Czy to prawda??

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Szukaj odpowiedzi na forum!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.