Patchowanie gier offline

wzdryngiwacz

Użytkownik
Użytkownik
Witam`inka... jako że jest to mój pierwszy post tutaj :)

Mam pytanie jak w temacie... czy można ?
Patche znalazłem na XBOX 360 Update Center i nie mam pojęcia czy one tylko do konsol z Jtagiem są czy tez mozna jakoś z pendriva wrzucić na zwykłą konsolę ?
Będę wdzięczny za każde info.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Do zwykłej konsoli tez możesz wrzucić ale tylko za pomocą transfer kit.
 

DKAS

Użytkownik
Użytkownik
Oprócz transfer kita jest jeszcze kontroler sata.Za jego pomocą również możesz skopiować patche na dysk.
 

elosiema

Banned
Czyli to oznacza że jak mam gierkę niespatchowaną to wgrywam patcha na konsole i normalnie mi działa?Przykładowo teraz znudziło mi się wkładanie activate.iso przed grą z wave4 to wgrywam to na dysk i mi smiga bez activate?Jeżeli tak to proszę o instukcję,mam normalny dysk wd,konsola bez jtaga.
 

DKAS

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi ci o patchowanie z wave to jeżeli chcesz grać bez płytki to musisz spatchować na wave 3 i nagrać jeszcze raz
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
Czyli to oznacza że jak mam gierkę niespatchowaną to wgrywam patcha na konsole i normalnie mi działa?Przykładowo teraz znudziło mi się wkładanie activate.iso przed grą z wave4 to wgrywam to na dysk i mi smiga bez activate?Jeżeli tak to proszę o instukcję,mam normalny dysk wd,konsola bez jtaga.
ten link który podał wzdryngiwacz, są to patche do gier (aktualizacje). Jeżeli nie chce ci się przed każdą grą używać activate.iso, to zanim wypalisz obraz przerób go na wave 3 :) jak to zrobić, znajdziesz na forum.
 

PITER-POL

Użytkownik
Użytkownik
Jak to wgrać z pamięci przenośnej?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
nie da się
 

Do góry Bottom