1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

patchowanie gry...czy da sie to odwrócić??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szymek56, Wrzesień 1, 2009.

1. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    witam

a wiec mam taki problem,bo sciaglem sobie fight nighta 4 i spatchowalem go na 1.4-1.5 a ze nastąpił przypływ gotówki to chcialem zmienic ixtreme na 1.6

i teraz pytanko
    czy moge jakos zmienic zeby FN 4 chodzil na 1.6?? bo znowu tyle sciagania a mam łącze 64 kb/s ;/ więc troche mi to zajmie

jest jakies rozwiazanie czy jestem skazany na ponowny download??

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    dzieki wielkie :D

edit:a to mam jeszcze jedno pytanie,bo zamierzam sobie na live grac po zmiane iextreme...i jesli gralem w FN 4 na starym ixtreme to dostane bana ??

wiem moze to glupie pytanie ale wole spytac,bo moze konsola cos tam zapisuje i potem caly miesieczne konto sie pojdzie rypac ;/

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    albo troche prosciej
    http://xboxforum.pl/poradniki-iso/19483-wytlumacznie-bledow-abgx360.html
    punkt 2

Wczytywanie...