1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patchowanie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kowaalo, Lipiec 25, 2011.

1. kowaalo

kowaalo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem... kumpel pozyczył mi gierke Fight Night Champion na x360 ale jest problem bo u mnie nie odpala(oczywiscie pirat)... u niego chodzi normalnie... on przerabiał jakies pol roku temu ja jakies 1.5 roku temu... czego to moze byc wina... jak ja zaktualizowac zeby wszystko smigało....

Mam jeszcze jedno pytanie czy da sie zpatchowac gierke którą juz nagrałem na płytke jestem lajkiem w tych sprawach będę wdzięczny za odpowiedz...

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    kurde koleś... podaj jakieś konkretne informacje:
    1. jaka przeróbka
    2. grasz online/offline?
    3. jaka wersja dasha
    4. czy aktualizowałeś ostatnio konsolę
    5. przepuść płytę przez abgx i zapodaj screena

Tłumaczenie, że jesteś laikiem cię usprawiedliwia - płyty na których się wypala wię gry są nośnikami jednokrotnego zapisu. Nie da się zmienić już raz wypalonej zawartości - nie trzeba być "ekspertem" żeby to wiedzieć.

4. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Musisz zgrać obraz tej gry na dysk, zmienić Wave na odpowiedni do swojej przeróbki i będzie hulać. Albo dać napęd do zmiany przeróbki na nowszą ;)

Wczytywanie...

Poleć forum