Patchowanie!

jrrt83

Użytkownik
Użytkownik
1.Czy da się z patchować wave 5 np. na wave 3?(za pomocą 360 waves patcher)
2.Czy da się gry z ap2.5 odpalić za pomocą activate.iso?
HELP!!!!!!!!!!
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
1. TAK
2. NIE - potrzebujesz LT+ (ewentualnie jest alternatywa jeżeli masz stary dash, ale to kombinacje)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
To wszystko jest na forum , tak trudno naprawdę zajrzeć w tematy które są o nowym LT? Tam masz wszystkie odpowiedzi. Ja nie wiem jak nie było LT+ to wszyscy spamowali o nim ,teraz wyszedł to znów zaczeło się spamowanie o patchowaniu gier i ap 2,5. Za to powinny być warny.
 

mangus

Świeżak
Świeżak
To wszystko jest na forum , tak trudno naprawdę zajrzeć w tematy które są o nowym LT? Tam masz wszystkie odpowiedzi. Ja nie wiem jak nie było LT+ to wszyscy spamowali o nim ,teraz wyszedł to znów zaczeło się spamowanie o patchowaniu gier i ap 2,5. Za to powinny być warny.
Tematy o AP25 są przepakowane wypowiedziami zupełnie nie związanymi z tematem i dość ciężko odsiać wiarygodne informacje... Prawdę mówiąc po przeczytaniu 10-15 tematów (po kilka stron każdy) na pierwsze pytanie znałbym odpowiedź ale już drugie (jako rozwinięcie myśli) nie byłoby dla mnie tak jasne (można przeczytać wypowiedzi ludzi odpalających gry z AP25 na LT, które co prawda nie wymaga activate.iso ale i nie jest LT+)
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Taa gdybym ja był moderatorem/administratorem to połowa użytkowników by stąd wyleciała...

Po 100x te same bzdurne pytania...
 

Do góry Bottom