1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patchowanie!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jrrt83, Listopad 24, 2010.

1. jrrt83

jrrt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Czy da się z patchować wave 5 np. na wave 3?(za pomocą 360 waves patcher)
    2.Czy da się gry z ap2.5 odpalić za pomocą activate.iso?
    HELP!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    1. TAK
    2. NIE - potrzebujesz LT+ (ewentualnie jest alternatywa jeżeli masz stary dash, ale to kombinacje)

4. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    To wszystko jest na forum , tak trudno naprawdę zajrzeć w tematy które są o nowym LT? Tam masz wszystkie odpowiedzi. Ja nie wiem jak nie było LT+ to wszyscy spamowali o nim ,teraz wyszedł to znów zaczeło się spamowanie o patchowaniu gier i ap 2,5. Za to powinny być warny.

5. mangus

mangus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tematy o AP25 są przepakowane wypowiedziami zupełnie nie związanymi z tematem i dość ciężko odsiać wiarygodne informacje... Prawdę mówiąc po przeczytaniu 10-15 tematów (po kilka stron każdy) na pierwsze pytanie znałbym odpowiedź ale już drugie (jako rozwinięcie myśli) nie byłoby dla mnie tak jasne (można przeczytać wypowiedzi ludzi odpalających gry z AP25 na LT, które co prawda nie wymaga activate.iso ale i nie jest LT+)

6. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Taa gdybym ja był moderatorem/administratorem to połowa użytkowników by stąd wyleciała...

Po 100x te same bzdurne pytania...

Wczytywanie...

Poleć forum