1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patent na chłodzenie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olej-xbox360, Sierpień 23, 2012.

1. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zakładam ten temat, aby zobaczyć jak macie pozakładane dodatkowe chłodzenie i czy ono wogule pomaga , czyli wstawiasz zdjęcie i opisujesz jak ono pomaga . Potrzebuje najlepszy patent na chłodzenie:smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chodzi mi o wersje FAT!!

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja tam uważam że żadne bajery dodatkowe nic nie dają.to tylko chwyt żeby zarobić.wentylator na nowy wymieniam i tyle.
    Przy rgh można z wentylatorem kombinować itd.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. beatamycha

beatamycha Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    Ja mam zamontowane dodatkowe. Kupiony w sklepie elektronicznym wentylator komputerowy 12x12 12V. Zainstalowany na gornej obudowie (wczesniej zostala wycieta dziura w obudowie). Zasilanie osobne, zasilacz 12V. Moze i za pieknie to nie wyglada/ ale tez bardzo nie szpeci. Calosc rzucona czarnym matowym sprayem. . A jesli juz jestesmy w temacie to jakie temperatury maja Wasze xboxy? Moje to CPU 46.5 GPU 51.4 MEM 53.1 CASE 27.8

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem co Wy wszyscy macie z tym chlodzeniem, wiekszosc starych xboxow i tak pada na cos zupelnie innego jak przegrzanie, a jesli xbox ma swobodny dostep powietrza to zadne kombinowanie mu nie jest potrzebne

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Dokładnie. Żaden ze sposobów na chłodzenie nie jest potwierdzony więc nie ma co się bawić. Jeśli ma paść to padnie. Wystarczy tylko o niego dbać tzn żeby miał dostęp do powietrza, z dala od źródeł ciepła i żeby nie leżały na nim tony kurzu

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum