1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Patent żeby pad się nie wyłączał

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Tommy XV, Kwiecień 17, 2011.

1. Tommy XV

Tommy XV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Mam dość ciekawy problem. Chciałbym zostawić konsolę na noc, żeby korzystając z glitcha dodawały mi się punkty w Vendetcie Jimmy'ego w Mafii II, ale co jakiś czas mój bezprzewodowy pad gaśnie i gra się przerywa. Dzieje się tak mimo iż przy użyciu gumki recepturki powyginałem gałki i zablokowałem guzik A.
    Czy jest jakiś patent, żeby padł nie gasł, a ja w tym czasie mógłbym spać, nie wykorzystując do tego mamy, psa ani sąsiada? ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Kup sobie chomika i kołobrotek niech zapiepsza a Ty sznurkiem podmontuj mu pada i już . Albo wysmaruj pad feromonami dla psa . Masz nocke zapewnioną "w ruchu" .

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja też już tak próbowałem, zawsze pad się wyłączy.. musiałbys miec coś, co by samo co jakiś czas wciskało klawisz, nie mam pomysłu na nic takiego, sam kombinowałem troche na ten temat, i wszystkie moje pomysły to niewypały :)

5. Tommy XV

Tommy XV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    A pad na kabel się nie wyłącza mimo dłuższej przerwy?

6. godofentertainment

godofentertainment Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedyną opcją jest pad przewodowy... Ale czy ja wiem czy warto to wymieniać tylko dla punktów ;)?

7. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest tak jak z "czuwaniem" kompa jeżeli pad jest nieruszany przez jakiś tam okres czasu to się wyłącza aby nie tracić energii.

8. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobno podłączenie gitary zamiast pada skutkuje tym iz postać obraca się wokół własnej osi i nic się nie wyłącza.

Wczytywanie...

Poleć forum